Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek nagy kérés ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy kérés ez a páromtól?

Figyelt kérdés
Ma írattam fel fogamzásgátlót, és mondtam neki, hogy szeretném, ha felesben fizetnénk, ő pedig teljesen kiakadt, hogy ez nem az ő dolga. Mindketten tanulók vagyunk, nyilván, ha lenne állandó keresetem, nem problémáznék ezen.
2013. júl. 3. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
A helyedben inkább azt mondanám, hogy óvszerrel védekezzetek, amit természetesen neki kellene fizetni, hiszen az nem a te dolgod...
2013. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ezen kiakadt?! Ennyi erővel vegye meg ő az óvszert. Szerintem mondd meg neki hogy vagy felesbe fizetitek vagy nincs sex. :D
2013. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként ilyen sóher pasival én nem is járnék a helyedben...
2013. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem is értem...

Én mindíg megvettem a nőmnek, amíg megvolt.

Neki semmibe se került.

2013. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem sóher, hanem önző hozzáállás. Ha csak sóher lenne, azt mondaná, ne költsük a pénz tablettára. Nem a pénzt sajnálja, hanem azon pattog, hogy ez nem az ő dolga, bár fogalmam sincs, honnan veszik emberek, hogy létezik egységesen követendő feladatmegosztási protokoll a párkapcsolatokra, de már nem is érdekel lassan.
2013. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy ennyi erővel nem veszek több gumit, nem én húzom fel.:D

Köszi a válaszokat.

2013. júl. 3. 15:21
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
ez szerintem természetes dolog szerintem.. hogy felesbe fizetitek..
2013. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát, de amúgy ezt előtte kellett volna megkérdezned tőle.... És ha nem megy bele, akkor vagy úgy döntesz, hogy fizeted egyedül, vagy akkor nem ezzel védekeztek és azt fizetitek felesbe.... hm?

Valóban nem csak a te dolgod a védekezés, de ő eldöntheti, hogy költ-e rá, vagy nem - ez esetben pedig használ mást.

2013. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én fizetném a barátnőmnek az egészet ha belemenne hogy szedi.
2013. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazából már fél éve szóba van, és mondta is, hogy nem fogja fizetni, de azután, hogy jópár vitán túl vagyunk emiatt, most megint előjött, hogy "menjek már, menjek már" és mind küldött, azt hittem, hogy változott a véleménye (ráadásul ő most tudott is két hónapot dolgozni) emiatt újra meglepett, hogy nem száll be, persze ez már lehet, hogy az én hibám.
2013. júl. 3. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!