Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor hogy is van ez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez? Örökre rejtély marad? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Párszor olvastam itt, hogy sokan estetek teherbe fogamzásgátló mellett. Egy orvos a honlapján azt írta, hogy ha rendesen szedi a nő, és nincs semmi, ami csökkentse a hatását LEHETETLEN teherbe esni..azok, akik mégis teherbe esnek nem merik bevallani még maguknak sem, hogy olykor-olykor kihagytak egy-két szemet(véletlenül) vagy direkt teherbe akartak esni a párjuk tudta nélkül. Ezek elég súlyos vádak egy orvos szájából, miért mondana ilyeneket? A doki szerint már első nap véd, a gyógyszerész szerint kell egy hónap neki. Az egyik ismerősöm gyógyszerész, aki nemrég lecseszett, hogy miért szedem ezt a szemetet, hagyjam abba, ha jót akarok magamnak. Tudom, hogy a bogyó sem véd 100%, de olyan bosszantó, hogy ennyire megoszlanak a vélemények. Nem akarunk még pár évig babát, de abortuszra sem lennék képes. A barátom szerint felesleges fizetni a bogyókért, ha még így is aggódom. Miután belém élvezett folyton az járt a fejemben, hogy úristen, mi van ha mégis ott van egy petesejt :D Lányok, nektek mi a véleményetek erről? Nektek nincsenek kételyeitek, megbíztok a tablettában? Nyugodtan belétek élvez mindig a párotok? Terhességi tesztet szoktatok csinálni biztos, ami biztos alapon?:) Köszi!

2013. júl. 1. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért füllentenek, mert szégyellik. Akkor kapnák itt is a kommenteket, hogy milyen buta, még rendesen szedni is tudja - ami igaz is, de hagyjuk.


Eleinte én is féltem, de pár hónap után megnyugodtam, most már eszembe sem jut, hogy lehet, hogy én leszek benne abban a nagyon minimális százalékban..:)

2013. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
pedig joggal kapnák azokat a kommenteket :D akkor tényleg lehet a doki szavaiban igazság...:) csak sajnálni tudom azokat a szerencsétlen férfiakat, akiket így kijátszanak :S
2013. júl. 1. 15:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy a párok is hazudnak, amikor megszakításról van szó. Terhes lett a nő, holott számolhatta volna a peteérését, vagy a pasi jobban is figyelhetett volna, de nem tette, vagy ügyetlen volt, és nem tudta időben kivenni. Csak hát ugye, szégyellik.. Annyit hozzáfűznék ahhoz, hogy akiknek nem vált be a tabletta, azok hangosabbak: persze, hogy hangosak vagyunk, amikor nekem elfelejtette elmondani az orvosom, h NEM normális, h annyira fáj a fejem a szedés mellett. Egy negyedik dokitól kellett megtudnom, h trombózishajlamról van szó......
2013. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja, és azért nem kell lepontozni, mert leírom a mechanizmust, hogy tabiszedés alatt nincs peteérés:D
2013. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Uhh, az baj :( Nem mondta hogy mik azok a jelek, amik miatt trombózishajlamra gyanakodhatunk a fejfájáson kivül? Nekem nem mondott erről semmit, csak annyit mondtam, hogy a családban nem volt ilyen és ennyi volt..nincs semmi problémám a tablettával, de azért érdekelne, mert eléggé veszélyes játék ez
2013. júl. 2. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!