Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rejtélyes módon el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rejtélyes módon el szoktak tűnni a zoknik?

Figyelt kérdés

Kicsit off a téma, de szerintem kapcsolódik a párkapcsolathoz. :D

Főleg nős férfiakat kérdeznék vagy olyanokat akik együtt élnek a barátnőikkel.


Kb. minden második héten "találok" fél pár zoknikat mosás után. Megkérdeztem a haverokat is, náluk is ugyanez van. Hova a francba tűnhetnek el?? Mivel általában bnőm szokott mosni, és határozottan emlékszem rá, hogy mindkét zoknit be szoktam dobni a szennyesbe, így 3 "elméletem" van:


1. Barátnőm rakja el szórakozásból. Nem tudom miért, lehet ezt élvezik a nők vagy csak le tudják adni valahol a fél pár zoknikat mint a vasat. :D


2. A mosógép nyeli el.


3. Ehhez tartozik egy 20 perces oktatófilm, de van aki a címből rájön mire gondolok. :D

[link]


Szóval másnál is ez van, vagy csak a mi környékünkön? :D



2013. jún. 13. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
nekem is mindig eltűnnek, de nekem fél pár se marad xD
2013. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezek a félpár zoknik majd akkor jönnek jól ha ne adj isten eltöröd a lábad.
2013. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:d
2013. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez azért van, mert a mosógép nem is árammal működik hanem zoknival. Be kell áldozni egyet minden mosásnál h a többi ruha tiszta legyen.
2013. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sose tünik el, mert a szennyesek közzé is úgy teszem, hogy a 2-t egymásba gyűröm. igy csak mosáskor bontom szét, majd száritáskor ugyanannyi marad, amennyi pár.
2013. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#2

Már csak egyszínűt szoktam venni, annál nem számít ha elveszik az egyik. :D


4, Hát elképzelhető az is. :D

2013. jún. 13. 20:56
 7/12 anonim ***** válasza:
És a köldök szösz,az honnét jön? XD
2013. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Még a 90-es években indult el a zokniknál ez a mozgalom, egyszerűen el kezdtek az ellen lázadni, hogy párba kényszerítsék őket. Először csak az ellen tüntettek, hogy ők választhassanak azonos színű párt, de a minta legyen szabadon választott. Ezt 1996-ra el is érték.


A zoknik azonban vérszemet kaptak, tüntettek azért, hogy még a szín se legyen megadott, ők választhassanak párt, bármilyen színűt, bármilyen mintájút.


Itt polgárháború kezdődött a műszálas zoknikkal, mert ők attól féltek, szabad választás esetén egyedül maradnak. A forradalom majdnem három évig tartott, akkora a zoknik már azt is ki akarták csikarni magukat, hogy láb-gazdát is ők választhassanak. A zoknik mindenkori ura, a szürke papa zokni azonban attól félt, így lebuknak az emberek előtt, ezért kompromisszumot ajánlott. Megalapította Zokniországot. Ide szökhetnek, vándorolhatnak el a zoknik, hogy aztán szabadon kereshessék párjukat, immár függetlenül színtől, mintától, anyagtól.


Az út természetesen a mosógép csövén keresztül vezet. Így tűnnek el rejtélyesen a zoknik. 30 év múlva már egy sem lesz a mi világunkban-de ez csak urban legend egyenlőre.

2013. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

remélem ez vicc, mert jót röhögtem

ha szennyesbe rakod, hogy tűnik el, a 3-l felhúzza nálatok a fél párat?

hát nem tudom soha nem tűnik el, én mosom, teregetek,én szedem le a szárítót, max a nappaliban keresem meg a felét N

2013. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ameoland ***** válasza:
59%
Én a zoknik mellett az alsógatyáimmal voltam így. Rendeltem ebay-en 8-8-t magamnak meg bátyámnak és kb 2-3 hónap alatt eltűnt az összes. Mivel mi az a lányokkal inkább hazajáró típusok vagyunk, mert tudjuk hol van szex után a kaja meg a pia, így végképp nem értem hova tűntek...
2013. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!