Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktak a lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ULTRAGOKU4 kérdése:

Hogyan szoktak a lányok/nők pasit választani?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg hogy a lányok és a nők a fiatalabb fiúkat férfiakat szeretik/jönnek össze velük tehát náluk fiatalabb vagy fordítva, hogy csakis kizárólag a idősebb-el?
2013. máj. 16. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Egy igazi nő nem kezd önmagánál fiatalabb pasikkal.
2013. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Manapság már minden elfogadott. Szimpátia alapján választ mindenki, szerintem már nincsenek konkrétumok, ha nem esnek az emberek a végletekbe!
2013. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a korkülönbség a lány javára max 2-3 év és így se? vagy igy esélyes azért?
2013. máj. 16. 22:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Első, h ü l y e s é g e t írsz...
2013. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy titkosan előkészített 10 próbás teszt alá vetjük őket. A tesztelés egészen pontosan 23,5 napot vesz igénybe a próbák egyike pedig trambulinon ugrálás Justin Bieber legújabb számára. Amelyik ezt túléli maradandó hallás-és értelem károsodás nélkül azt bejelöljük Facebookon párkapcsolatnak.

Nos akarsz még csajozni? :D

2013. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó xD van humorod! ez tetszik! :)
2013. máj. 16. 22:43
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Megnézi melyik a legtahóbb és azt. Mert az a "domináns"
2013. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom sosem volt az erősségem ez a szemét sunyi kis tahó p.öcsfej jellem! :/
2013. máj. 16. 22:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor instant vesztettél.
2013. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem volt már fiatalabb és idősebb is.ez inkább személyiségfüggő,ki milyen. 20 évesen halálosan szerelmes voltam egy 16 éves zenész srácba,és 3hónapig jártunk,nagyon boldogok voltunk,csak végül kiderült,hogy inkább fellángolás volt,főleg részemről,de normálisan váltunk el.nem volt alfahím típus,emós hülyegyerek sem,de nagyon jó srác volt
2013. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!