Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktak a lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ULTRAGOKU4 kérdése:

Hogyan szoktak a lányok/nők pasit választani?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg hogy a lányok és a nők a fiatalabb fiúkat férfiakat szeretik/jönnek össze velük tehát náluk fiatalabb vagy fordítva, hogy csakis kizárólag a idősebb-el?
2013. máj. 16. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
anyukám 2 évvel idősebb apámnál de én nem jönnék össze még velem egy korúval sem.
2013. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon "nőfüggő". Nekem pl. mindig szempont volt, hogy legalább 4-5 évvel idősebb legyen a választottam, így a velem egykorúakat, vagy fiatalabbakat észre se vettem. A férjem 7 évvel idősebb nálam. De a húgomnak pl. most egy nála 3 évvel fiatalabb párja van. Szóval szerintem ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. 27N
2013. máj. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"Egy igazi nő nem kezd önmagánál fiatalabb pasikkal." - ez mekkora butaság. Mármint, nem akarok senkit megsérteni, így pontosabban fogalmazok: az, hogy teszem azt, van egy 25 éves lány, a párja meg 21, szerintem azzal nincs gond. Ha az illető fiú 15 éves lenne, na az gond lenne. Ebben az esetben már nem tartanám normálisnak. Az, hogy kihez, miért vonzódunk, az mindenkinél más. Barátnőm pl a 21 évével harmincx évesekkel kezd. Bezzeg ezzel senkinek nincs baja...... Engem meg lépten-nyomon húznak és szekíroznak azzal, h a párom 21 éves lesz ugyanakkor, mikor én 25.
2013. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!