Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan így szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan így szoktak elutasítani egy lányt vagy ez vicc volt?

Figyelt kérdés
A fiú mondja, hogy nem leszek se a baràtod, se a párod, és nem is akarom hogy beszélgessünk..vagy bármi legyen... A lány erre nem mond semmit, csak figyel...a fiú vár ezek után, elkezd mobilozni, majd megkérdezi mi van miért ülsz még itt..ha nem mészmel, én megyek el...aztán csak marad a fiú... Nem megy el...a lány megy el de nem azonnal, hanem várakozás után...arra vårva, hogy mikor hagyja ott a fiú,de...ezt nem értem mi van most??ez komoly volt vagy szivatás?
2013. máj. 30. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Jól csinálta a srác így kell, mert ti sokkal bunkóbbak szoktatok leni a férfiakkal.
2013. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
De egy bunkó...Én örülhetek hogy az enyém csak szimplán nem szólt hozzám. Akkora gyökerek a pasik nem igaz, miért nem lehet normálisan.
2013. máj. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
csajok ti is ezt csináljátok a pasikal mit vártok akkor?
2013. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem egy átlagos szöveg az biztos, de előfordulhat, hogy a lány is rászolgált
2013. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben azért nem. Én mindig nagyon örültem, ha tetszettem egy lánynak és úgy is álltam hozzá. Viszont abban is igazuk van, hogy ettől még sokkal bunkóbbak szoktak lenni a csajok és nem is szégyellik.
2013. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolom ez már nem az első mondata volt a srácnak arra, hogy köszi nem akar az illető lánnyal ismerkedni.


Alapvetően nem illik azért ennyire bántóan egy lánynak ezt mondani, de vannak esetek amikor indokolt lehet.


Például egy szórakozóhelyen egy baráti társaság lepakol egy asztalhoz és megbeszélik, hogy mindig lesz valaki az asztalnál, hogy vigyázzon az értékeikre, amíg a többiek táncolnak. Ehhez az asztalhoz ül le egy társasághoz nem tartozó csaj, mert megtetszik neki az ott ülő srác, a srác meg nem akar a csajjal ismerkedni. Okai lehetnek: csaja itt van és éppen táncol, társaságában levő csajra hajt, az asztalhoz oda ült csaj ciki neki mert az csúnya vagy ittas (nem akarja lenézetni magát azzal, hogy ittas nőt kihasznál).

2013. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez igen kemeny :D
2013. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer úgy szakítottam egy lánnyal, aki borzasztó rámenős volt, muszáj volt lerázni: Ne haragudj, de úgy érzem h én többet érdemlek.
2013. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egyértelműen közölte, hogy nem akar tőled semmit, ezt miért kell szivatásnak felfogni. Gondolom direkt nem finomkodott, hogy tényleg ne akarj tőle semmit és hagyd békén.
2013. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tény, hogy finomabban is megfogalmazhatta volna, de az, hogy még is ilyen bunkó formában adta elő, biztos, hogy volt rá oka.

Lehet az illető nem szimpi neki, vagy túl nyomulós, meg még 1000 dolog....

2013. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!