Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan viccelitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viccelitek meg a párotokat bolondok napján?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mackóm, terhes vagyok! Apádtól... Összeházasodunk. Leszel a tanúnk?
2013. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
már volt ilyen kérdés....... hülyeségnek tartom amúgy....
2013. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sehogy. szomorú vagyok.. nincs kedvem viccelődni.
2013. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, full eröltetett az egész, főleg ha így állsz hozzá.
2013. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy szomorú Kittiiii?
2013. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hosszú.
2013. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy jelentkeztem egy kétszemélyes antarktiszi utazásra, ami tuti felejthetetlen lesz mindkettőnknek:


[link]


:DDD

2013. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk tesómat vicceltem meg. Egy darabka kutya sz×rt tettem a cipőjébe. Nem vette jó néven.
2013. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajnal egykor jött egy sms-em a pasimtól hogy: "Boldog Születésnapot!:) Remélem én kívántam először:P Jóéjt, Puszi!:$" Felhívtam barátomat hogy azonnal magyarázza el kinek akarta ezt az sms-t küldeni, mert félrecímezte. Erre Ő: Hát neked. Mondtam neki hogy ez nem jó kifogás mivel rohadtul októberben van a szülinapom.. Kinevetett és azt mondta: "Hát ma van a szülinapod nem? Ma van a bolondok napja! Boldog április elsejét Manókaaa!" Fúúúúú de felidegesített :DDDDDDDDDDDDDDDD
2013. ápr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!