Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti a párotokat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti a párotokat egy héten hányszor engeditek el sörözni a haverjával?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatokra vagyok kíváncsi olyanokra akik már 24-25 vagy felette járnak és már legalább 2 éve együtt vannak. Köszi!
2013. márc. 26. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy erre engedélyt kell adni... egy kapcsolat akkor jó ha a két fél egyenlő és nincs az "hogy engedélyt kell kérni"
2013. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit furán hangzik ez így, hogy elengedni. Max. megbeszéljük a dolgot, de nem tőlem függ, hogy elmehet-e vagy nem.:D Ne menjen a kapcsolatunk rovására, ennyi az elvárás. Azt meg neked kell érezned, hogy neked mi számít soknak.:)
2013. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én vőlegényem nem igényli ezt,közös barátaink vannak ha megyünk együtt megyünk. Én 22 éves. Ő 27 éves.

6 éve vagyunk együtt,mindig is így volt :)

2013. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm hetente egyszer enged el a maradék időben pórázon vagyok és házimunkát végzek, hogy ne szökjek el megint sörözni.


Bocsi de te fiú vagy vagy lány? Csak azért kérdem, mert így feltenni egy kérdést, h "engeditek el", nem vall 24-25 éves életkorra :D v kőkemény domina vagy vagy papucs v hülye :DDD

2013. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nem ugaranak fel hozzátok a haverok...? Egy kis pókerre.


Aztán Ti mentek a haverhoz és a többi... Így csajod sem marad ki, és még jól el is lehetsz.


Kivéve, ha pont az a cél, hogy csajmenetesen bunkulhassatok egy kicsit "ej de jóú segge van a Marisnak dikk" stílusban.

2013. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elengedni? Ez érdekes hozzáállás. A párom nem jár sörözni, ha meg megy is valahova szórakozni, magával visz. A barátaink is hozzák a párjukat. Szerencsére olyan társaság vagyunk, ahol nem érzik magukat együtt feszélyezve a párok a buliban, vagy a szórakozóhelyeken, sőt együtt érezzük magunkat a legjobban.
2013. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Furcsa nekem az, hogy hetente hanyszor engedjuk el a parunkat sorozni. Mi 2 evvagyunk egyutt de soha nem volt ilyen dolod koztunk ,,elengedes". Ahogy o jar sorozni a haverjaival, ugy en is a csajokkal, z igy van rendjen kell egy kis szabadsag persze ha ez nem a kapcsolat rovasara megy:)
2013. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nem engedély kérdése.

Ha akar menni a haverokkal,akkor mehet is.

Ha mondjuk minden egyes héten menetrendszerűen péntek este ez lenne,hogy ő külön akar menni,azt már szóvá tenném lehetséges.

Úgy normális,ha megyünk együtt is,és akkor tőlem mehet nélkülem is.Bízok benne.

De lehet,hogy az én válaszom nem mérvadó,mert csak 21 vagyok,viszont 2,5 éve vagyunk együtt :)

2013. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!