Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon csúnyán összevesztünk. Nagyon megbántott engem, ezért hazajöttem tőle busszal (15 km-re lakik tőlem). A buszon felhívott hogy akkor most mi lesz este, mert ők mennének be a haverjával. Azt mondtam hogy még nem tudom megyek-e. 5-kor értek be a busszal, de nem hívott, annyira se hogy "csá itt vagyunk", hanem én hívtam fel később. Azt mondta azért nem hívott mert hazamentem, újabb összeveszés. Most végre felhívott, és kérdezte, hogy bemegyek-e. Miután már eláztattam a kispárnámat, kérdeztem hogy miért csak 2 óra után hív el magukhoz? Erre azt felelte hogy azért hogy szenvedjek egy kicsit.


Szerettem volna bemenni a városba én is, de nincs senki más akivel bemehetnék. Ti mit tennétek a helyemben?



2012. szept. 1. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit ennék a helyedben? Most nem vagyok éhes
2012. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Remek. Legközelebb akkor figyelmesebben olvasd el a kérdést.
2012. szept. 1. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ez egy bunkó f@sz bmeg..
2012. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 FranCicu válasza:
le kell ulni es tiszta fejjel megbeszelni ha fontosak vagytok egymasnak akkor megtudjatok beszelni ha meg nem akkor ugy tok mind1
2012. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő borzasztóan kerüli az ilyen "beszélgetéseket". Az anyukája is mondta neki hogy beszéljük meg, mire ő rávágta hogy "nincs ezen mit megbeszélni". Utána eljöttem, mert már ki voltam borulva teljesen.
2012. szept. 1. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:
márpedig mondd meg neki h ezt meg kell beszélnetek...
2012. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Úgy tűnik, élvezitek, hogy bunkót fogtok magatok mellé, meg ez a nagy küldetés, hogy a bunkó macho-t megváltoztassátok...

Ha érteném a lányoknak ezt a részét...

2012. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Uccsó, ez egyáltalán nem így van! Az elején egy igazi szerény, tünemény úriember volt, aki nem a "keménységével" fogja meg a lányokat. Csak azóta eltelt pár év.
2012. szept. 1. 20:20
 9/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg nagyon nem a "bunkó macho" típus az esetem, hanem az érett férfi típus.
2012. szept. 1. 20:21
 10/12 A kérdező kommentje:

Most hívott az előbb megint, kérdezte hogy biztos nem megyek-e be, mondtam hogy addig amíg bocsánatot nem kér addig ne számítson rám, de ő csak azt hajtotta hogy felhívott engem a buszon és akkor megbeszéltük (a buszon am csak annyi volt h kérdezte h megyek-e és ha eldöntöm akkor hívjam fel, semmi bocsánatkérés nem volt). Meg hogy ő nem érzi magát bűnösnek, minek mentem haza. Meg hogyha nekem nem jó vele, akkor gratulál nekem, sok szerencsét máshoz....


Most már végképp nem tudom mi legyen. Szerintetek? Hagyjam vagy mit csináljak?

2012. szept. 1. 20:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!