Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok a legegyszerűbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok a legegyszerűbben kilépni a friend zone-ból?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vesz elég sok lány komolyan, mert sokat nevetek, sokat viccelődök, de hát ilyen vagyok. Szerintem a kinézetem is közre játszhat, mert én viszonylag átlag csajokhoz közeledek, nem cicababákhoz. Ha mondjuk nem nézek ki rosszul és átlag lányokat próbálok összeszedni, ők szerintem egyből leírnak, hogy biztos azt akarom...

Ezen hogyan tudok változtatni. Üssem magam arcon hogy ne legyek olyan szépfiú? :D



2013. ápr. 2. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne várd el, hogy egy csaj járjon veled, csak azért, mert jófej vagy. Sok jófej pasi van, mégsem járunk mindegyikkel.
2013. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

érdekes, pedig általában az egy pozitív dolog ha a pasi vicces és meg tud nevettetni

nekem legalábbis bejön

lehet hogy csak túl komoly lányokat találsz be? :)

2013. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes... szóval vannak a csúnya lányok, az átlagos lányok és a cicababák...

Szóval olyan opció nincs is, hogy nagyon szép lány és normális is, mert ha nagyon szép, az már cicababa. hmmm.

2013. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
cejetem a kekszet *o*
2013. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény szépfiú :DD

Rossz lányokkal ismerkedsz, úgy látszik nem jössz be nekik. Majd jön olyan lány aki elfogad úgy, ahogy vagy. Szerintem nem kell megváltoznod.

2013. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!