Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rejtélyes módon el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rejtélyes módon el szoktak tűnni a zoknik?

Figyelt kérdés

Kicsit off a téma, de szerintem kapcsolódik a párkapcsolathoz. :D

Főleg nős férfiakat kérdeznék vagy olyanokat akik együtt élnek a barátnőikkel.


Kb. minden második héten "találok" fél pár zoknikat mosás után. Megkérdeztem a haverokat is, náluk is ugyanez van. Hova a francba tűnhetnek el?? Mivel általában bnőm szokott mosni, és határozottan emlékszem rá, hogy mindkét zoknit be szoktam dobni a szennyesbe, így 3 "elméletem" van:


1. Barátnőm rakja el szórakozásból. Nem tudom miért, lehet ezt élvezik a nők vagy csak le tudják adni valahol a fél pár zoknikat mint a vasat. :D


2. A mosógép nyeli el.


3. Ehhez tartozik egy 20 perces oktatófilm, de van aki a címből rájön mire gondolok. :D

[link]


Szóval másnál is ez van, vagy csak a mi környékünkön? :D



2013. jún. 13. 20:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#8 Köszi, ez jó volt. :D


#9 Nem vicc, de tényleg poén amúgy. :D De itt is írták már hogy ugyanígy jártak, valami nem stimmel.

2013. jún. 13. 21:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ez egy hátborzongató rejtély.


Régen volt az olvasókönyvemben egy vers, valami svéd gyerek verse, íme:


Reggel csak fél zoknit találok


Esténként a sötétben megjelenik

a nagy zoknifaló.

És a zoknijaim sajnos eléje másznak.


Reggel azért nem találom sehol

A fél zoknimat.

Persze az is lehet, hogy

Az ágyneműtartó mögött reszketnek

A nagy zoknifalótól.


A legjobb, ha az embernek valamennyi zoknija

Egyforma színű.

2013. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!