Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűzlánynak melyik pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzlánynak melyik pharmatex termék jó?

Figyelt kérdés
20 vagyok és szűz,az óvszer mellé kellene még nekem is védekeznem,én így nyugodnék meg...Fogamzásgátlót pedig nem akarok szedni..

2013. jún. 27. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyes pharmatez termekek pont hogy a gumi kiszakadasat segitik elo!

Pharmatexet felejtsd el orokre.


Ha nagyon akarsz plusz vedelmet, akkor szerezz be pesszariumot. Bar felesleges. Ha kiszakadna esetleg a gumi, akkor meg ott van az esemeny utani... Ne aggodj, ha jol hasznaljatok, nem fog kiszakadni :)

2013. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Melyik Óvszer ami nektek bevált???
2013. jún. 27. 22:56
 13/16 anonim ***** válasza:
A Pharmatex kb. lósz*rt nem ér, legalábbis ha beléd élvez. Esetleg az előváladékkal elbírhat. Talán. A gumi+pharmatex azért felesleges, mert ha a gumi kiszakad, a pharmatex nem fog megvédeni, esetleg a szerencse.
2013. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Pharmatexről letettem akkor... Milyen gumit ajánlotok?Melyik a legjobb,ami védelmet is ad,és jó vele a szex is???
2013. jún. 28. 11:21
 15/16 anonim ***** válasza:

mindegyik védelmet ad


A pasid is szűz?

Neki kell tudnia, hogy melyiket kedveli a legjobban.


Ha te is készülni akarsz, akkor dobj be a táskádba egy fehér Lifestyles-t (az spermicides).

[link]

2013. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Áwww pasim nem szűz:DDD...Ő tapasztalt...De Én is akarok készülni,védekezni...Nem lehetek felelőtlen,mert még nem szeretnék babát...
2013. jún. 28. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!