Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűzlánynak melyik pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzlánynak melyik pharmatex termék jó?

Figyelt kérdés
20 vagyok és szűz,az óvszer mellé kellene még nekem is védekeznem,én így nyugodnék meg...Fogamzásgátlót pedig nem akarok szedni..

2013. jún. 27. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

érdeklődd meg előbb a nőgyógyásznál

sok nő pharmatex mellett lett terhes,

te még kezdő vagy szex terén.

2013. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pasim mondja az óvszert...de ott is lehet hiba.Meg a nagy hévben nem azon fog kattogni az agyunk..Szal ezért kellene másik védekezési módszer is...De fogamzásgátlót nem akarok szedni..De a pharmatey ennyire gáz akkor??
2013. jún. 27. 20:30
 3/16 A kérdező kommentje:
***pharmatex
2013. jún. 27. 20:30
 4/16 anonim ***** válasza:

Éveken át védekeztem óvszerrel és soha nem volt szakadás.

Ha valaki nem fog ki selejtes gumit és megfelelően helyezi fel és használja, akkor az azért nem szokott kiszakadni.

A Pharmatex pedig tényleg nem biztonságos és hát elég sok negatív használati tapasztalatot hallottam róla.

2013. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem a pharmatexet, de hozzáteszem, hogy én a tablettáját próbáltam. Ezek kívül van még kúp formában is, meg krém formában is, azt hiszem.

Na a lényeg, hogy engem nagyon csípett és a páromat is, szóval szerintem nem a legkényelmesebb választás.

2013. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
akkor a pharmatexen kívűl valami módszert légyszí....
2013. jún. 27. 20:37
 7/16 anonim válasza:
Én a krém változatát próbáltam, de semmi negatív tapasztalatom nem volt.
2013. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

phamarmatex-et NAGYON nem ajánlom, mert csíphet, irritálhat

ez egy szűzlánynak különösen gáz, hisz ha mikromilliméternyi is... de akkor is seb lesz rajta


válasszatok inkább spermicides óvszert! Az főleg belülről van spermiciddel kezelve, téged kevésbé csíphet és ha szakad, akkor is jobban véd, mint egy sima


egyébként meg 100-ból 99-szer a felhasználó hibázik, ha szakad az óvszer - ezt ugyan nagyon sokaknak nehezére esik elhinni, de igaz


rendes, előírásszerű használat esetén még a százasboltos óvszer se fog elszakadni

idióta bánásmód mellett viszont a legdrágább is megadhatja magát


megoldás: tanulmányozni a használati útmutatót, elolvasni a gyakori hibákat -> nem csak neki, hanem neked is!

2013. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak Millió köszönet!:)))Csak lehet jobb lenne valami más fogamzásgátlás,nem óvszer,de az meg véd minden fertőzéstől meg egyebek...Viszont Örömöt is akarok barátomnak,hogy érezzük egymást...
2013. jún. 27. 22:08
 10/16 anonim ***** válasza:

jaj, már!

elég öröm az neki, hogy megkap!

igazi férfi óvszerrel is ugyanúgy élvezi a szexet, csak a nyafkák szoktak arra hivatkozni, hogy elfolyt minden érzést!

érezni fogjátok eléggé egymást, ettől ne félj!

egyébként meg nők számára még annyi különbség sincs az óvszerrel vagy anélkül között (persze van, hogy ehhez többfélét ki kell próbálni)

2013. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!