Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ennyire fogy a népesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire fogy a népesség miért nem tiltják be az abortuszt? Az abortusz tilalom bevezetése lecsökkentené a ri*ik számát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 23:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

mi az hogy túl szaporodunk????


fehér ember csak kevesebb lesz......

2013. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek az egyik válaszolóval...Minek tiltsák be? Hogy több legyen az államilag eltartottak száma?

Nagyszüleim vidéken élnek, megmondom őszintén, hogy mindig elszörnyedek, amikor odamegyek. Látom, amikor az egészen pici gyerekek mennek a nagyobb tesóikkal az ingyen ételért, kapják az ingyen ruhákat a vöröskereszttől, a szülők kapják a gyerekekre a segélyeket(de persze nem dolgoznak, mert minek az?!) és abból élnek.Ott(de persze nem csak ott)sok olyan család van, akiknek nincs pénzük még abortuszra sem, szerencsések azok akik megtehetik és kifizethetik, mert van annyi eszük, hogy tudják, hogy felnevelni sem tudnák azt a gyereket.

Hogy csökkenne-e a ribik száma? Ez egy hülye kérdés. Miért csökkenne? Ugyanúgy szexelnének az emberek, nem? De. Akkor meg nem értem ezt az elmés kérdést. Vagy ha egy lány/nő a párjától esik teherbe mit tudom én úgy, hogy pl. kiszakadt a gumi, akkor az is tartsa meg mert ez kényszer?(hisz kényszer, mivel más választása nem lesz). Eskü próbálom felfogni ezt a kérdést, és más szemszögből nézni(hátha felfogom) de nem megy.:D

16/L

2013. jún. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Nőgyűlölő nyomorék lehetsz.
2013. jún. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, mert ennyire még ez a politikai vezetés sem aljas, sötétlelkű...
2013. jún. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert ehhez még a mai politikai vezetés sem elég bátor. Bár ahogy én a fejeket figyelem, ha mégis megtenné, sajnos belebukna. És akkor aztán olyan kurzus jönne a helyébe, amelyik esetleg a 40. hétig legalizálná az abortuszt, a drogokkal, meg a melegek örökbefogadási jogaival együtt.
2013. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

Volt ilyen ötlet, de országos felháborodás lett belőle.

De valóban nem csökkenne. Ugyanis az emberek akkor is szexelnének.

Aki eddig megszülte, megszüli majd eztán is, mert nincs esze védekezni, meg pénze abortuszra.

Aki meg mindenáron el akarná vetetni, az elmenne, és megcsináltatná feketén, abból még nagyobb bajok lennének.

Egyébként úgy hallottam, hogy ahol bevezették, ott sem született utána több gyerek. Érdekes módon egyből tudták, hogy kell védekezni. Ebből a szempontból lehet, hogy nem lenne hülyeség.

Rosszul vagyok itt az olyan kérdésektől, hogy nem baj, ha besikeredik, el lehet vetetni.

2013. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha betiltják az abortuszt, akkor majd átmennek külföldre a terhességüket megszakítani kívánó nők. Egyébként sokan most is átmennek az jobb körülmények miatt.

A szegényebb és tehetetlenebb réteg meg majd visszatér dédanyáink kötőtűs, bábaasszonyos, forróvizes módszereihez, aminek következtében megnő a halálozások száma és a meddőség kockázata, ami a magyar népesség csökkenésén nem fog segíteni.

2013. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Ilyen formában is csak egy férfi tudja feltenni ezt a kérdést. Nem értem, hogy az abortusz és a "ri*ik" hogy függenek össze. Bármennyire is elképzelhetetlen számodra, de nem mindenki könnyűvérű, akinek abortusza van. Szerintem az abortusztilalom csökkentené az abortuszok számát, de sokkal hatásosabb lenne, ha a nem kívánt terhességek számát csökkentenék. Gondolom, hogy azzal azért tisztában vagy, hogy a szexhez két fél kell: egy férfi és egy nő. Így a terhesség ugyanúgy a férfi felelőssége is kellene, hogy legyen, mint a nőé. De amíg a férfiak, így állnak a nőkhöz, így gondolkoznak a nőkről, mint te, addig nem sok változás lesz. Jah és hogy tudd, az abortuszok nagy része azért van, mert a férfiak magukra hagyják a nőket vagy pedig abortuszra kényszerítik őket. Aztán persze lenézik, elítélik őket. Mert ezt a legkönnyebb...
2013. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!