Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz kérdés. Kinek mondaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz kérdés. Kinek mondanátok el, hogy lesz vagy már meg is történt? Szégyelnétek elmondani? Miért?

Figyelt kérdés

Arra a választípusra most nem vagyok kíváncsi, hogy "Nekem nem lesz-volt abortuszom, mert..", csak arra, aki megcsináltatná illetve megcsináltatta.


Köszönöm!


2013. jún. 18. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerek apjának mondnám el és senki másnak.

Igen szégyellném magam, mert a felelőtlenségem miatt megölök egy másik embert.

Kivéve persze ha egészségügyileg indokolt vagy megerőszakoltak, mert akkor nem szégyellném, de biztos nagy lelki megrázkódtatás lenne.

2013. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Na jó, én fiú vagyok, de hátha érdekel a véleményem.

Elsőnek annyi, hogy abortusz párti vagyok, nem fejtem ki, ennyi. Másodiknak meg, ki az, akit egyáltalán érint, hogy volt abortuszod? Gondolom a helyedben esetleg egy későbbi kapcsolatnál megosztanám a párommal, és ennyi. Avagy legjobb barátnő, nagyon szűk családi kör, de ennyi, senki több. Semmi szükség, hogy a szomszéd tudja, hogy a munkatársad tudja, hogy a helyi képviselőjelölt tudja:DD

Szégyelném-e elmondani, innen nézve nem, de valszeg itt már irreleváns az állásfoglalásom, lehet nőként tök máshogy gondolkodnék erről(is):D 17/f

2013. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Szia.


Én megcsináltattam volna,ha úgy hozta volna a sors,de nem hozta így.


Ha most hozná úgy, biztos nem csináltatnám már meg, mert nagyon ritkán van peteérésem, van hogy 4-5hónapig sem menstruálok. (erre még rájön pár dolog, elvileg nem vagyok egy termékeny alkat)


Ja és ha anno megcsináltattam volna,akkor pl 20 alatt az anyámnak mondtam volna el,senki másnak.A gyerek apjának sem.


Ha valami durva okból most kellene megcsináltatnom,akkor még anyámnak se, se a gyerek apjának,se senkinek nem mondanám el.

2013. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mind a 3 nagyon hasznos volt :)
2013. jún. 18. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek nincs köze hozzá! Én nem itélem el ,ha volt rá oka ! És a helyzet az ,hogy előbb el tudnám viselni a tényt,hogy elvetettem egy 6-8 hetes magzatot (ami még nem baba!) ,mintsem hogy örökbe adtam a gyermekemet !!!!
2013. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem került rá sor, mindig védekezünk. De ha besikerülne és az abortusz mellett döntenénk, én nem szégyellném elmondani senkinek sem ha épp szóba kerülne. Mert vigyázunk! És így nem a mi hibánkból adódna az abortusz. Aki meg olyan retardált, begyepesedett fejű, hogy emiatt a döntésünk miatt elítélne, örülnék is, ha kiszállna az életünkből. :)


Aki mindenféle védekezés nélkül ész nélkül szexel, bárkivel aki az útjába akad, és úgy megy abortuszra... hát arról nekem is meglenne a véleményem, de aki nem tehet róla, azt nem kell lenézni emiatt.

2013. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az apának mondanám el, ha esetleg a későbbiekben lenne egy új kapcsolatom, akkor LEHET, hogy az új párnak.
2013. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem értek egyet azokkal, akik szerint csak rád tartozik. Először is az apának joga van tudnia, hogy van/volt egy gyereke. Joga van állást foglalni, adott esetben mindent megtenni, hogy megmentse a gyerekét, vagy elhagyni téged, ha nem tud így veled tovább élni. Ugyanígy a jövőbeli pár esetében: lehet, hogy valaki a gondolattól is irtózik, hogy olyan asszonnyal legyen, akinek a méhe már volt koporsó. Ez egy nagyon is lehetséges, és tiszteletben tartandó álláspont. Ha nem mondod el, az olyan, mint amikor a transzvesztita nem mondja meg hogy férfi, vagy amikor egy vegát titokban hússal etetnek: az agresszió egy undorító formája, nem helyes, attól függetlenül, hogy mit gondolsz a melegekről vagy a húsevésről.
2013. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akinek a méhe már volt koporsó!!! " -Egy kicsit erős megfogalmazás nem gondolod ? Igen a férfinak joga van tudni ,sőt optimális esetben közösen döntenek vállalják avagy sem a gyereket . Én speciel nem tartom rossz embernek azt ,aki elvetette már a gyerekét ! Nem az alapján itélem meg ! Akár beismerik sokan akár nem ,bizony előfordul ,amikor ez a megoldás! És hogy konkrétan válaszoljak a kérdésre ! Igen volt már terhesség megszakitásom,még a lányom előtt .Akkor a férjemmel közösen,egyetértésben hoztuk meg a döntést .
2013. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!