Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik lehetőséget tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehetőséget tartjátok jobbnak (csúsztatás tabival)?

Figyelt kérdés

1. egymás után beszedek 2 levél fogamzásgátlót, így nem lesz megvonásos vérzés

2. hosszabb szünetet tartok, mint 7 nap, így a kövi vérzés 1 héttel később jelentkezik


Mik lehetnek a mellékhatások a 2 lehetőség során?

Tapasztalatok?


2013. jún. 10. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el nődokihoz ilyen ügyben???
2013. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mert épp nyaral...

írtam online nőgyógyászoknak is, de igazából ugye egyik lehetőség sem tökéletes, hiszen csúsztatni nem jó

de kivételesen nekem most muszáj lenne


aki esetleg csinálta már vmelyiket, annak milyen tapasztalatai voltak? vagy neki mit mondott a doki?

2013. jún. 10. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:

én - a tájékoztató alapján - úgy gondolom, hogy a 2. verzió semmiképp, mert azt írja, hogy ha tovább tartod a szünetet, akkor csökken a hatékonysága.

egyébként én úgy tudom, hogy ha egy nappal akarod elcsúsztatni, akkor 1 nappal előbb vedd be az elsőt, ha 2 nappal akkor kettővel, stb.stb.

2013. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az nem baj, ha csökken a hatékonysága...védekezünk másként is akkor :)

nekem nem lenne elég néhány nap csúsztatás, 1 hét kellene

így az a lehetőség h kevesebb tabimentes szünetet tartok, nem jöhet szóba


vagy 1 héttel korábbra vagy 3-4 nappal későbbre kell tolnom

2013. jún. 10. 20:08
 5/9 A kérdező kommentje:
fő h júliusban, amikor véreznem kellene, ne vérezzek
2013. jún. 10. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok, amúgy én is ezt tervezem :D mármint, hogy júliusban ne jöjjön meg.

én úgy fogom csinálni, hogy nem tartok szünetet, hanem egyből kezdem a következő levelet. elvileg így kellene...

2013. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen, ez az 1. lehetőség :)

ezzel csak az bajom, h ugye áttöréses vérzés keletkezhet tőle, és mi van akkor, ha ez pont abban az időben jelentkezik, amikor a megvonásos lenne?

2013. jún. 10. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
hááát nem tudom... mindenesetre az áttöréses csak lehetőség, viszont ha nem tolom el, akkor pont abban az egy hétben fogok vérezni, amíg a Balatonon pihenünk. úgyhogy inkább az eltolás
2013. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát ebben igazad van :)

akkor szted a 2. lehetőség felejtős?

2013. jún. 10. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!