Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció csúsztatás tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció csúsztatás tablettával, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Lindynettet szedek, és az lenne akérdésem, hogy lehet olyat csinálni, hogy most 23 tablettát szedek be, és a köv ciklusban pedig csak 19-et? Pont nemjókor jönne meg

Összezavarhatja a hormonokat ez a 2 nap hosszabbítás, illetve rövidítés?


2009. jan. 8. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem így kell csinálni.


ha nem tartasz szünetet, hanem szeded folyamatosan, akkor nem jön meg. Beszeded rendesen az is, és akkor utána ahogy szoktad szünet és minden visszatér a normál kerékvégésba.

2009. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy tudom hogy úgy kell eltolni h.szünet nélkül bekell szedni a következő csomagot.és amúgy olyankor is ugyanúgy véd a tabi v.kell vmi kiegészítő védekezés?
2009. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne tartsd meg az egy hét szüntet, hanem szedd be a következő levelet szünet nélkül, és a két levél után meg fog jönni rendesen. Én egyszer úgy csináltam, hogy nem egy hét szünetet tartottam, henem kettőt és úgy kezdtem el szedni , mert így jött ki jól. Persze akkor kellett más védekezés, mert két hetet szüneteltem, de neked nem kell majd mivel két levelet is beszedsz egymás után, amúgy nem lesz semmi bajod, amikor beszedted,utána minden visszaáll a rendes kerékvágásba, ugyanúgy meg jön majd mint előtte!
2009. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy már elottem is írták: szunet nélkul kezdeni és végigszedni a kovetkezo levelet, majd 7 nap szunet, és akkor meg kéne jonnie. Gyakran viszont nem szabad ilyet csinálni, mert szukséges, hogy tisztuljon a méh... A tablettaszámmal máshogy nem lehet variálni - sem kevesebbet, sem tobbet: vagy szedsz egy egész levelet (rendesen) vagy ketto egészet (ha csúsztatni kell).
2009. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

RTFM - Read the fine manual

*Kérjük olvassa el a betegtájékoztatót!

2009. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
agyban nagy, szerinted nem azzal kezdtem...
2009. jan. 9. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!