Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatott a foggátló v terhes vok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatott a foggátló v terhes vok?

Figyelt kérdés

már non ideges vok és csak sírni tudok...nem elég hogy túl vok 18évesen egy gyomortükrözésen és mind ez egy tabi miatt...mert fekélyem lett tőle...(lindynette20)nos az orvos n küldött vérvételre...azt a belgyógyász tette most...vtam ultrahangom gyomrom miatt..és kaptam egy szép csövet is a hasamba...n kívánom skinek a tükrözést..és tessék 2nődokinál vtam azóta...adjon másikat mert nem jó...de szedjem tovább...tessék az eredménye:fekénye,hányinger.

aztán ma reggel "megjött",mivel a tabit abba kellett hagynom...sűrgősen!azt szedtem még 2hónapig ezek miatt...és csak barna folyásom jön de eléggé sok...és most azt hiszem hogy még ez a szar se hatott...ha beigazolódik akkor asszem a dokihoz bemegyünk és hozzábaszom az asztalt...bocsi a kifejezésekért:)6ezret kér egy vizsgálatér,akk leg normálisan tette vna...nah most szeretném h segítsetek:(

non félek,rettegek,és pont vizsgázom,30.án tok csak menni:(terhes lehetek?


2008. jún. 20. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
a vérvizgálat meg stb stb kimutatta volna ha terhes vagy!!! szoval nem nagyon hiszem és a barnázás az nem sok szokott lenni álltalába de ha ugy gondolod várj párnapot és tesztelj!! Ha sokáig tart a barnázás és sok memnnyiség akkor fertőzés bár én most is arra gyanakszom nálad
2008. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem a májfunkcót nézte a vérnél..fertőzés nincs,most megvan már annyira nem barna hanem pirosodik,de elég sötét.de kivárom a dokit:)au mit kell nézni a vérnél a terhességi teszthez?
2008. jún. 20. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik hormont nézik a terhességi vérvizsgálatkor. Nehéz megmondani, hogy terhes lehetsz-e, érdemes lenne tesztelni. De ha csak a barnázásra alapozod a gyanúdat, akkor szerintem nem kell, mert a tabi abbahagyása után helyre kell állnia a hormonháztartásodnak. Egyébként én is magándokinál voltam, és kértem, de nem küldött se vér-, se májfunkció-vizsgálatra. Ma meg mondta a háziorvosom, hogy minimum a májfunkció kellett volna... Ennyit az orvosokról. Gyógyulj meg mielőbb!
2008. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vérvizsgálatból nem lehet megállapítani a terhességet, csak vizeletből. A barnázás miatt ne aggódj, nekem is úgy szokott kezdődni a menzesz, valós vérzés nálam mindösze egy nap. Valószínűleg a tabletta miatt van. Ha a terhesség miatt aggódsz, ajánlanám a terhességi tesztet, bármelyik patikában, vagy drogériában hozzá lehet jutni.
2008. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!