Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már 4napja bevettem az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 4napja bevettem az eseményutánni tabit, de még nem jött meg ugye ez nem azt jelenti hogy nem is hatott? Escapelle volt a neve)

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Mi lesz a neve?
2011. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog az jönni, nyugi:) mind2 tabit bevetted?
2011. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ez csak egy tablettából áll.7órával az eseményután bevettem,de pont fél időben kellet bevenem ezért kevesebb az esélyem hogy hatott???
2011. aug. 29. 17:20
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Én is ezt vettem be. Nekem csak akkor jött meg mikor kellett utána és nem rögtön utána, hogy bevettem. Nyugi :)
2011. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nem jelenti azt, hogy nem hatott, de azt se hogy hatott. Az hogy hatott-e, akkor derül ki amikor legközelebb megjön vagy nem jön meg amikor kéne. Vagy pedig terhességi tesztet csinálsz, de azt nem érdemes amíg el nem telt 2 hét legalább az aktustól számítva.
2011. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi rendesek vagytok !! :)
2011. aug. 29. 20:29
 7/15 A kérdező kommentje:
tegyük fel még is terhes maradnák beteg gyereket szülnék,??a gyógyszer miatt?
2011. aug. 29. 21:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Úgy emlékeztem, hogy 2 szem van benne, egyet egyből beveszel, 1 szemet pedig másnap... hm.. hát, fennáll a kockázata annak, hogy ha teherbe estél, a gyereknek valamiféle problémája lesz, mondjuk anyám velem szedte a fogamzásgátlóját (rendszertelenül szedte,azért fogantam meg), és utána is szedte, hogy elmenjek, meg forró vízbe ült, hogy elvetéljen, de végülis itt vagyok, és annyi bajom van csupán, hogy iszonyat sokat ökörködöm:D:D Szerintem - ha még 1 hét után sem jött meg, csinálj egy tesztet, és menj el nődokihoz;) remélem tudtam segíteni:))
2011. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ha terhes maradsz és jársz terhesgondozásra, akkor ott valószínűleg kiszűrik ha gond van a babával, és akkor dönthetsz a terhesség megszakítás mellett

de attól hogy ezt a tablettát beveszed, egyáltalán nem biztos, hogy ha mégis terhes leszel, akkor beteg lesz a baba

én azt hallottam, hogy nagyobb rá az esély mint normális esetben, de nem tudom biztosan

ha felíratod a tabit akkor kérdezd meg az orvostól, ő biztos meg tudja mondani

2011. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi remélem hatott:/
2011. aug. 30. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!