Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Merilon fogamzásgátló nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merilon fogamzásgátló nem hatott. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Egyik lány ismerősöm "merilon"-t szed, a kezdése után kb 3-4 héttel lefeküdtünk, és úgy néz ki, hogy várandós. Lehetséges ez? Vagy egyszerűen nem szedte? Mert még csak el sem mentem benne... Segítsetek légyszíves, fontos lenne. Köszönöm
2011. szept. 30. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy nem te vagy az apa, vagy nem szabályszerűen szedte, vagy ez épp olyan ami csak egy egész levél beszedése után hat,vagy pedig ha nem biztos akkor derítsétek ki
2011. szept. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

minden betegtájékoztatón rajta van h az első napokban,hónapban érdemes kiegészítő védekezést alkalmazni...vagy nem szedte normálisan de attól nem lehet ekkora gáz


el kellett volna olvasni

2011. szept. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dottorre ***** válasza:
Nem is ez a kérdés. Ismerősöm 4éve szedte megállás nélkül a tablettát. És terhes lett... Van egy védőnő ismerősöm, vele tartottunk felvilágosítást nyáron tiniknek, és én is teljesen ledöbbentem azon, hogy mesélte, hogy már egy influenza is képes hatástalanná tenni lappangási idő alatt is, de egy megfázás is, vagy egy bármilyen gyenge vitamin-orvosság, és minden szervezetben más és más... eddig sem szerettem ezt a fajta védekezési módszert, de ezek után biztos, hogy nem is bíznék meg benne.
2011. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. A tabletta nem 100%-os, tehát akár rndszeres szedés mellett is előfordulhat ilyesmi.

2. Lehet, hogy nem szedte be a tablettát rendesen, csak azt mondta.

3. Mi az, hogy "úgy néz ki? Késik egy napja vérzése, és előre parázol, vagy van egy + teszt a kezében?

2011. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 a mai világban úgy látom mindenki, egy ismerőssel, valakivel és egy sráccal/csajjal kefél, nem a barátnővel/baráttal

2 ha már vagy olyan hülye, hogy ismerősökkel kefélgetsz, akkor legalább húzz gumit

3 úgy néz ki, hogy várandós vagy csinált terhességi tesztet?

4 a 3-4 hét mit jelent? egy levél után vagy a 2. levél alatt keféltetek?

5 biztos vagy benne, hogy szedte? és normálisan, előírás szerint szedte?

6 biztos vagy benne, hogy te vagy az apa?

2011. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Epp ezau. Meg biztam benne ezert nem ellenoriztem. De 4 eve szexelek barmifele vedekezes nelkul es eddig semmi gond nem volt, meg csak para sem. Csinalt tesztet allitolag pozotiv. Volt dokinal ahova en nem tudtam elmenni mert dolgoztam. A doki azt mondta h ugy nez ki, de majd jojjon vissza vizsgalatra. Dokit nem kerdezhetem mert orvosi titoktartas. Benne pedig nem bizom annyira h elhiggyem neki ezt. Egyutt voltunj es visszaakar kapni. Tehat barmi lehet...
2011. okt. 3. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:

annyira nem bízol benne, hogy elhidd neki, hogy terhes lett, de annyira megbíztál benne, hogy védekezés nélkül megkeféld...csak én érzek itt egy kis ellentmondást?



amúgy, ha pár hetes terhes, akkor a doki nem lát sok mindent, nyilván ezért hívta vissza...


gratulálok apuka---legközelebb majd felelősen kefélsz ;)

2011. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!