Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyors és megnyugtató választ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors és megnyugtató választ, lécci?

Figyelt kérdés

7 hónapja szedek fogamzásgátlót.

Az előző levélnél április 8-án barnás "folyásom" volt. Ez egészen a megvonásos vérzésem megjöveteléig május 5-ig kitartott. Akkor megjött rendesen, semmi baj nem volt. a barnázás alatt voltam dokinál, azt mondta, h köztes vérzés.. a tájékoztatóban csak az első 3 hónapra írta.. gondoltam, nem ingyen vette a diplomáját, hittem neki..

A barátommal ennek ellenére nem voltam együtt óvszer nélkül.

Csütörtökön vettem be az utolsó szemet, így elvileg tegnap délután vagy hajnalban, ill. ma reggel meg kellett volna jönnie.. A hasam fájdogál, mint mikor meg szokott lenni, de semmi más tünetet nem észlelek..

Szerintetek mi miatt késhet??:S Valaki nyugtasson meg légyszi.. köszi!


2013. jún. 3. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Veszel egy terhességi tesztet, megcsinálod, és megnyugszol. Itt senki sem fog neked jósolni, látatlanban, laikus tudással.
2013. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Decukii :)
2013. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!