Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok segitenetek kicsit?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segitenetek kicsit? Mekkora a kockázat?

Figyelt kérdés

Most menstrualtam,minden rendben zajlott..es mikor kezdtem el a kövi level gyógyszert bevenni, a legeslegelső szemet nem este,csak mikor eszembe jutott masnap reggel vettem be..(basszki)

Jangee-t szedek,már 1éve

Tanács?? Vedekezzunk az elso heten vagy milegyen? Nemlesz problema?



2013. jún. 1. 08:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!A te döntésed hogy mit hiszel el.De nem értelem szerű mások tapasztalataira hagyatkoznod.Ha csak annyit teszel hogy elolvasod a tájékoztató ezen részét,megláthatod hogy kerek perec benne a magas kockázat hogy akár terhes vagy.Viszont ha mégsem úgy sikerülnej a dolgok,sajnos a GYK-en válaszolókoz fordulsz majd panaszért?..Ez egy olyan egyértelmű dolog pedig.-.- Ha azért van benned annyi akkor mindenképpen védekezzetek egy hétig,mivel annyira egy nem mellékes dolog az első hét tablettájából kihagyni gyógyszert,hogy mások 72órás tablettát váltanak ilyen esetben.Ha mind ez nem elég akkor próbálj úgy tenni mintha nem történt volna semmi,de akkor tablettát se szedj mert így az is annyira mindegy...-.-23l
2013. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De ha mások tapasztalataira hagyatkozom pl az elso par kerdezökre..akk.elviekben nimcs gáz,de vedekezünk 1hetben ez alap!!
2013. jún. 1. 23:08
 13/13 A kérdező kommentje:
*elsö par válaszoló
2013. jún. 1. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!