Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok segitenetek kicsit?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segitenetek kicsit? Mekkora a kockázat?

Figyelt kérdés

Most menstrualtam,minden rendben zajlott..es mikor kezdtem el a kövi level gyógyszert bevenni, a legeslegelső szemet nem este,csak mikor eszembe jutott masnap reggel vettem be..(basszki)

Jangee-t szedek,már 1éve

Tanács?? Vedekezzunk az elso heten vagy milegyen? Nemlesz problema?



2013. jún. 1. 08:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem lesz semmi! A kovetkezo mensstruaciod egy nappal kesobb fog megjonni!ne parazz!!!!!!:-)
2013. jún. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igeen??:O jajj koszii,kicsit megnyugodtam!! Túlleptem a 12órat decsak 1óraval:S
2013. jún. 1. 08:21
 3/13 anonim válasza:
Hat velem ez legalabb 10 szer fordult elo es orvos mindta h nem lessz semmi csusztattal napot !:-)
2013. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Basszus! Hát persze hogy védekezzetek! A szünetet rövidíteni lehet,mivel épp így kell eltolni a menstruáció utolsó napját.De hosszabbítani szigorúan tilos!Arra a napra nem voltál védve ha szexeltél az egy k@rva nagy szívás.:/Erre a részre a tájékoztató első hétben kihagyott tabletta része érvényes.Olvassatok utána,nem hülyeség mivel ebben a részben írja hogy a a napokban éltél szexuális életet akár a terhességgel is számolnod kell!23l
2013. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annak számít, mintha csúsztál volna vele és még benne vagy a 12 órában. Kétlem, hogy lenne bármi bajod.
2013. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Látom a papírt nem sikerült megtalálnod, amit a dobozába tettek. Pedig azért annyira nincs eldugva szerintem....


" Egy tablettát hagyott ki az első héten

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut (még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti). A következő tablettákat a szokásos időben vegye be és alkalmazzon kiegészítő fogamzásgátló módszert a következő 7 nap alatt, például használjon óvszert. Ha a tabletta kihagyása előtti héten szexuális együttlétre került sor, lehet, hogy terhes. Ebben az esetben forduljon orvosához."

2013. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha az első szemet nem vetted be, nem csak azon a napon, hanem a szünetben sem voltál védett... Védekezzetek! De lehet, már így is késő lesz.
2013. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg 12 órát lehet csúszni a gyógyszerrel... Te magad mondtad, hogy 12 óránál több volt.. Akkor mi a kérdés?
2013. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Már nemazért,de más hogyha abba haggxa agyogyszert akk se tud teherbe esni,mert megszokta a szervezete...akk nekem aki szedi nehogymar 1-2órán muljon -.-... Az a baj Valakiböl csak a rosszindulat tudszólni

De azert koszii a rendes valaszokat

2013. jún. 1. 19:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor mi a f.sznak teszed fel a kérdést, ha úgy se hallgatsz az értelmesebbre?

Nem véletlen írják le a tájékoztatóban, hogy teherbe eshetsz így.

De akkor ne hidd el. Majd max teherbe esel, nem az én gondom. Csak utána ne visíts, hogy milyen szar a tabletta.

2013. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!