Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtett szem a 3. héten-NE...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtett szem a 3. héten-NEM választhatok a 2 papíron leírt opció közül. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

sziasztok! tegnap elfelejtettem bevenni az aznapi tablettám,már a 3.hétben vagyok,már csak 3 szem van hátra. a betegtájékoztató azt mondja,hogy vagy szedjem végig a maradékot és szünet nélkül álljak neki a következő levélnek,VAGY hagyjam ezt a levelet,tartsam most meg a 7 napos szünetem és kezdjem meg az új levelet. a problémám az,hogy most semelyiket nem tehetem meg,mert direkt úgy állítottam be a menzeszem(tabletta segítségével),hogy a szóbeli érettségimen "ne vérezzek el",szóval bármely opciót választanám, a két szóbelim közül valamelyiken meglenne. ezért úgy döntöttem,hogy inkább tartom magam a menetrendhez és kivégzem a levelet,majd 7 nap szün., majd ahogy kell,új levél.


a kérdésem: ezzel a C variációval(amit önfejűen követek) most kockázatos a szex,ugye?

előre is köszönöm válaszotokat!



2012. máj. 17. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, kockázatos. Szerintem most a következő levél elkezdéséig használjatok gumit, a biztonság kedvéért.

Sok sikert az érettségihez!

2012. máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Johnny B. Goode ***** válasza:
Vagy legyen csak cumi, a fiú örömére... :)
2012. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csináld a C verziót és védekezzetek egy hétig. Aztán minden mehet a régiben.
2012. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is maradjatok a szopásnál addig, legalább hozzászoksz mire eljön a szóbeli.
2012. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsó:meghalok:D:D:D:D

by the way: köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 17. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó így is, de következő levél elkezdéséig védekezzetek óvszerrel.
2012. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!