Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok mikor kezdtetek szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor kezdtetek szedni először fogamzásgátlót? Mit és meddig szedtétek és hány partneretek volt?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok nekem két pasim volt most akarok szedni tabit tapasztalatok?

2013. máj. 30. 13:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én már elég régóta akartam volna szedni ugy 10en évesen... de anyúm nem engedte mondván h fiatal vok hozzá, pasim sincs, közbe feszt ragyás volt az arcom, fájt a hasikám is :S most 24 éves vagyok, 2,5 éve szedek gyógyszert, 21 évesen vesztettem el, rá nem sokkal kezdtem el szedni, mert 1x késett.. :S Diane 35-öt szedtem nemrég Chypromexet szedek és elég SOK partnerem volt már.... fogigátló nélkül már nem is tudnék meglenni, a fogigátló az 1 jó dolog. :)
2013. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!