Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok mikor kezdtetek szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor kezdtetek szedni először fogamzásgátlót? Mit és meddig szedtétek és hány partneretek volt?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok nekem két pasim volt most akarok szedni tabit tapasztalatok?

2013. máj. 30. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

16 évesen kezdtem el szedni, mikor összeköltöztem az első nagy szerelmemmel. Meliane-t szedtem 8 évig.

És SOK partnerem volt.

2013. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy függ össze a partnerek száma a tabival? Én 20 évesen kezdtem el. Annyit tudok javasolni, hogy esténként vedd be a tabit, mert a reggeli szedés iszonyat pocsék.
2013. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20 évesen kezdtem el szedni a Novynette tablettát, kb. 2 évig szedtem. Aztán sokat fájt a hasam, ezért a Lindynettere váltottam, ezt max. egy évig szedtem. Ez idő alatt két partnerem volt. A következő partnerem nem szerette volna, hogy szedjem, ezért nem is szedtem éveken át. Majd Belarát és Cypromixet szedtem a bőröm miatt, de már nem élek vele kb. két éve, és nem is szeretnék már szedni soha.
2013. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A mellékhatásokat és azok gyakoriságát a betegtájékoztatóban olvashatod! 5-10 válasz nem reprezentatív....

Én 20 évesen kezdtem, most Gestomixet szedek, talán libidócsökkenés a mellékhatás de ebben sem vagyok biztos...mást nem vettem észre. 2 partnerem volt.

2013. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ezüst_nyíl

Én mindig reggel szedtem, pont azért, mert ha reggel elfelejtem, még mindig bevehetem nap közben, míg ha este felejtem el, akkor már csak másnap. (Oké, nem kell elfelejteni, de azért előfordulhat.)

2013. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

18 évesen kezdtem szedni tabit, Mistralt, kb. fél éve szedem. Különösebben semmi mellékhatást nem tapasztaltam, néha kicsit a mellem érzékenyebb. Egy pasival voltam/vagyok most is.

19/L

2013. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös: Igen, én is hasonló okból álltam rá a reggeli szedésre egy időben, de én nagyon sz.rul voltam tőle, émelyegtem, stb. Utánakérdeztem, és elvileg amiatt volt, hogy reggel vettem be. Persze az, hogy nálam ezt váltotta ki, nem feltétlenül jelenti, hogy másnál is jelentkeznek ezek a mellékhatások. Abban egyetértek, hogy reggel praktikusabb egyébként.:)
2013. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Diane 35el kezdtem, de nagyon rosszul lettem tole ezert 3 honap utan valtottam Volinara.masfel eve szedem, egy partnerem van.
2013. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pont a 17. szülinapomon kezdtem. Volina, Zoely, lassan 1 éve Nuvaring.


18/L

2013. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sosem szedtem és nem is szeretnék.

22 vagyok, két partnerem volt, mindkettő tartós kapcsolat (a második még tart).

2013. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!