Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm, a párommal mindig védekezünk, de 20.-a körül néhány percig gumi nélkül szeretkeztünk..Minden menstruáció előtti tünetem jelentkezett (alhasi görcs, megnövekedett étvágy, pattanások), mégis izgulok.. Segítsetek!
2013. máj. 29. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel már késik, már csinálhatsz tesztet. Itt biztosat senki nem tud mondani. holnap tesztelj és máris megtudod.
2013. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes szerintem. Csinálj tesztet és kiderül.
2013. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg késik a pizzám. Már több mint negyven perce rendeltem és még nincs itt... Lehetek terhes?


Egyébként mit vártál mit írjunk? A GYK tudósok csapata dolgozik az ügyön, addig vegyél tesztet, mert sokáig tart mire megtippeljük az eredményt.

2013. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is gondoltam rá de egyenlőre még gondoltam várok vele..sokan mondták hogy ne izguljak, amiatt s késhet, illetve fel is vagyok fázva..
2013. máj. 29. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 3 napja késik, tehát mondjuk 26.-27.-én kellett volna megjönnie és 20.-án történt a védekezés nélküli aktus, így valószínűleg nem a termékeny időszakodban jártál. Lehetsz terhes, de elég kicsiny rá az esély (bár előnedvtől is teherbe lehet esni). Amúgy meg hülyeségeket beszéltek neki, még nem mutatna semmit a teszt. Semmit sem jelent, hogy késik a menszesze. Meg kell várni az aktus utáni 14 napot, leghamarabb akkor tudsz tesztelni. De reméljük, hogy addig megjön. :)
2013. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A teszt csak a beágyazódás utáni 12. nap körül mutatja az esetleges terhességet. Szóval ezzel még várnod kell.
2013. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatóbb választ, jelenleg is görcsölök, a barátnőm anyukája nőgyógyászaton dolgozik, szerinte csak az idegesség miatt késik a vérzésem. mostanában egyébként is rendszertelen volt a menzeszem, úgy tűnik ideje megnyugodnom
2013. máj. 29. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!