Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, akik vettek be esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik vettek be esemény utánit, nektek is ilyen szörnyű volt a napok múlása?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom megmondani, hogy mikor lehetett-e peteérésem, mert rendszertelen a ciklusom, nemrég még fogamzásgátlót szedtem, az is megkavarta. Tudom, hogy nem tehetek mást, de nem tudom lenyugtatni magam. + alig voltak tünetek, most fájdogál jobb oldalt az alhasam.

2013. máj. 25. 21:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos az nyugtalanít, hogy én sem tudom, mikor van peteérésem, múlt hónapban még fogamzásgátlót szedtem, de azt abba kellett hagynom...
2013. máj. 26. 22:49
 12/24 A kérdező kommentje:
Ma barnás folyásom volt.
2013. máj. 28. 00:13
 13/24 anonim ***** válasza:
Akkor pár nap és megjön. Nekem mindig barnázással kezdődik.:D
2013. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én előbb vettem be. Tegnap volt egy kis baleset, kiszakadt a gumi.

Ilyenkor mikor jön meg?

2013. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nekem egy hétre napra a bevétel után barna 'vérzésem' volt. Egy napra rá megjött, ez ma van. De kb 2 hete volt meg, úgyhogy ez nem hiszem, hogy olyan mennyiségű lesz, meg annyi ideig fog tartani.
2013. máj. 28. 15:19
 16/24 A kérdező kommentje:
Szóval az esemény után 6 napra jött a barnás vérzés.
2013. máj. 28. 15:20
 17/24 anonim ***** válasza:
Utána 3-4 napon belül fogsz vérezni. Meg majd rendesen. Betegtájékozatatóban bent van minden.
2013. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Nem törvényszerű, hogy véreznie kell a tabletta miatt. Az is lehet hogy rendesen jön meg a menstruációd, nem lesz semmi barnázás és semmi mellékhatás. Egyénenként változik, kinek hogy reagál rá a szervezete.
2013. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Köszi! Olvastam, de általánosságban azt írta, hogy lehet, hogy korábban jön meg, de nem biztos.


Még sosem vettem be ilyet, csak most tényleg megijedtem, mert tavaly is ez történt, és ikrek lettek belőle:)

2013. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Mármint esemény utáni mellett ikrek??
2013. máj. 29. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!