Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, akik vettek be esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik vettek be esemény utánit, nektek is ilyen szörnyű volt a napok múlása?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom megmondani, hogy mikor lehetett-e peteérésem, mert rendszertelen a ciklusom, nemrég még fogamzásgátlót szedtem, az is megkavarta. Tudom, hogy nem tehetek mást, de nem tudom lenyugtatni magam. + alig voltak tünetek, most fájdogál jobb oldalt az alhasam.

2013. máj. 25. 21:49
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
escapelle-t vettem be.
2013. máj. 25. 21:49
 2/24 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem rossz tapasztalataim vannak az eseményutánival kapcsolatban...nekem sajnos nem használt..
2013. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
előző vagyok, csak még hozzátenném, hogy nekem a "baleset" idejében peteérésem volt..
2013. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem valami biztató :( És éreztél valamit, esetleg, meg is jött?
2013. máj. 25. 22:19
 5/24 anonim ***** válasza:
Én egy picit émelyegtem 1.-2. napon de semmi extrát nem éreztem, igaz nekem nem volt peteérésem a "baleset" után 11 órával bevettem és nem lettem terhes miután bevettem rá kb 2 hétre megjött és most onnantól állt be.
2013. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Peteérés idején volt rá szükségem, nekem használt. Bár utána volt egy kis sírás, hogy mi lesz, ha nem használ.:D
2013. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szintén escapelle volt.
2013. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok, persze ez egyén függő is, hogy ki mennyire termékeny. Egyébként, nem, nem jött meg, rögtön vettünk terhességi tesztet,a mi sajnos pozitív lett. De remélem veled nem ez lesz, csak azért írtam le, mert ez is előfordulhat.
2013. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
kedves utolsó kommentelő. Megértem, hiszen ott van az a valamennyi hibaszázalék. A másik kettőnek emg köszönöm a kommenteket, adnak egy kis reményt, mert hát tényleg mindig felelősségteljesen védekezünk, és mégis megtörtént a baj...
2013. máj. 26. 13:52
 10/24 anonim ***** válasza:
nekem kétszer volt már hozzá szerencsém, nem tudom mennyire voltam peteérés közelben, mert szerencsére már régen történt. DE semmi "baj" nem történt. Nyugodj meg Te is sztem!:) Ja az amúgy én Rigesoftot vettem, de ez semmit nem változtat, mert mind a két tabletta hatóanyaga ugyan az.
2013. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!