Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát követően menstruáció?

Figyelt kérdés
azt szeretném tudni, hogy az esemény utáni tablettát követően kialakuló pecsételő vérzés az mentruáció? csak mert el akarok kezdeni szedni egy fogamzásgátló tablettát, és ugye menses 1. napján kell...
2013. máj. 24. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
igen. én úgy tudom hogy az eseményutáni tabletta menstruációt okoz.
2013. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elég erős hormon cucc, ez komollyá teszi a kérdésed, sztem ne itt, kérdezd meg, ezzel ink kérdezz meg egy orvost, v gyógyszertárban, ahonnét az antibébi tabletta van
2013. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a nőgyógyászomat megkérdeztem, azt mondta szedjem nyugodtan a fogamzsgátlót...viszont ezt a kérdésemet elfelejtettem neki megemlíteni. na midnegy, szerinte szedhetem. viszont annyira nem is bízok az orvosban, 15 éves koromban Diane35öt írt fel! ez szerintem elmond mindent. viszont máshoz nem nagyon tudok jelenleg fordulni...
2013. máj. 24. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:

az esemény utáni egy erős hormonkészítmény, a fogamzás gátló se semmi, sztem tényleg ne a GYK-n kérdezz ilyeneket, rendesen szakembert, mert ezzel jó nagy kárt tehetsz magadban


2.

2013. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
www.orvostudakozo.hu
2013. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az gáz lenne ha random felhívnék egy nőgyógyászt és megkérdezném? úgy hogy még nem is jártam nála....
2013. máj. 24. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:

sztem sokkal jobb infókat ad6na, mint amit a gyakoris megmondóemberek...


2.

2013. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!