Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség lenne? Kérlek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség lenne? Kérlek oszinte válaszokat.

Figyelt kérdés
Sajnos megszakitásos modszerrel szeretkeztunk.Utána kicsit tobb,mint 2héttel megjott a menstruáciom.Normál lefolyásu volt.Ma a 30.napnál tartok,de semmi.Amugy jelei vannak.Terhesség jeleit viszont nem észlelem.Mennyi az esélye a terhességnek?
2013. máj. 25. 15:29
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
30 nap az még nem olyan vészes, de persze van esélye.
2013. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is késett 3 nappal.

Amúgy kicsi az esélye, mivel megjött utána.

Talán hétfőn próbálj meg egy tesztet ha addig sem jön meg.

2013. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni :) No para ^^
2013. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet hülye vagyok de nem értem mit írtál le Amugy jelei vannak.Terhesség jeleit viszont nem észlelem.

meg azt írod kicsit tobb,mint 2héttel megjott a menstruáciom.Normál lefolyásu volt.Ma a 30.napnál tartok,de semmi

most megjött vagy nem???? meg milyen jelekről beszélsz?

2013. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet kicsit agyilag gyönge vagyok, de hát ez van,

komolyan a menstruáció óta nem volt semmi, akkor mi is a kérdés? a jelek a vérzésre vonatkozóan vannak? fáj a hasad vagy mi? Elnézést ennyire értetlen vagyok, de sajnos a fejedbe nem látok, bocs N

2013. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vérzésre vonatkozo jelek vannak,viszont terhességre utalok nincsenek.
2013. máj. 25. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha legutolsó normális mennyiségű, szokott állagú volt, szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Ha idegesít, csinálj egy tesztet.
2013. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak csendben... a "mindjárt megjön"-érzés ugyanúgy utalhat terhességre, mint menstruációra, ugyanis a terhesség korai tünetei és a menstruációt megelőző tünetek nagyon hasonlók.


DE ha jól értelmezem a leírtakat, nem hinném, hogy terhes lennél.


Viszont egyvalamit nem értek. Mi a fenéért nem tesztelsz, ha aggódsz?

Többre mennél vele, mint azzal, hogy itt "jósoltatsz" magadnak.

2013. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!