Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hatott?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hatott?

Figyelt kérdés
Barátommal pénteken lefeküdtünk és kiszakadt a gumi, szombat reggel elmentünk 72 órásért (Escapelle) és ma fehér váladék jelent meg? Terhes vagyok vagy ez normális? A normális vérzésemnek 29-én kéne megjönnie. Szerintetek hatott a tabletta?

2013. máj. 21. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy szerintünk, vagy nem szerintünk. Vagy hatott, vagy nem. Egyébként a 72 órás tabletta "általában" szokott hatni, minél hamarabb veszik be, annál valószínűbb, hogy nem lesz terhesség az akcióból. A fehér váladék miért ne lenne normális? Minden nőnek van hüvelyváladéka, legyen az fehér, vagy átlátszó- Ez a kettő a normális. A sárgás-zöldes váladék valamilyen betegségre utal, de ez most mindegy. Nyugodj meg, nem lesz semmi baj, viszont arra készülj föl, hogy a tabletta óriási hormonlöket volt egyszerre a szervezetednek, így minimum 6 hónapig "össze-vissza" ciklusaid lesznek.
2013. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12 órán belül vettem be.
2013. máj. 21. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínüséggel hatott,mert szokott. a fehér váladék normális máskor is. énis vettem már be,nekem a rendes időbe jött meg,csak egy napot késett
2013. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 22-én szorultam escapelle-re. Másnap nagyon furcsa folyásom volt. Nem is folyás, inkább csak egy csomóban kijött valami, sárgás, nyúlós váladék (bocsánat a megfogalmazásért). azóta fehér folyásom van. Viszont, ha neked 29-én kell, hogy megjöjjön, akkor szerencsére nem a ciklusod közepén voltál. Egyébként vannak valami fejlemények?
2013. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vannak.Megjött 24-én.Kicsit előbb mint vártuk volna de legalább megjött.:) Szóval valószinűleg nem vagyok terhes :)
2013. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!