Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat terhesség pontatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat terhesség pontatlan gyógyszerszedés mellett?

Figyelt kérdés

Bár szedem a gyógyszert 2 hónapos leállás és védekezés nélküli időszak után, már lassan 3 hónapja. Előfordult ez idő alatt többször is, hogy elfelejtettem a megszokott időben bevenni így órákkal utána vagy éppen másnap délelőtt bevettem 12 órán belül. Mindig is pontos volt a mensesem de a múlt hónapban késett 4 napot és gyengébb is volt. De az alatt a 4 nap alatt amíg késett és már nem vettem be a gyógyszert is együtt voltunk a párommal. Mióta a jelenlegi gyógyszert szedem a Minervát a Sensonette után , észre vettem, hogy megnőtt az étvágyam és híztam is 1 kilót. Ez lehet a gyógyszer mellékhatása is. De az utóbbi időben észre vettem, hogy sokszor hol erősebben hol gyengébben szédülés tör rám, és sokszor van hányingerem igaz nem csak reggel hanem napközben este is és ennek az erőssége is változó de hányás nem jelentkezik. Sűrűbben járok pisilni is bár sűrűbben is iszom mostaában mert állandóan szomjas vagyok.A mellem nem feszül csak megnőtt és néha fáj szúrásszerűen de nem mindig. Nem vagyok különösen kívánós de csokit egyre többször ennék és majd megveszek érte annyira kívánom de csak ezt az egy dolgot.

Miután szedem a gyógyszert de pontatlanul és előtte nem szedtem de menstruációm nem maradt ki csak késett és gyengült így nem tudom eldönteni, hogy az új gyógyszer hatása mindez vagy talán más van a dologban?



#terhesség #pontatlan gyógyszerszedés Minerva
2013. máj. 23. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha késik és nem szedsz be gyógyszert, akkor egyértelmű, hogy lehetséges a terhesség. Vagy én értelmeztem félre valamit?


Ha nem a 3+1 hetes ciklusban szeded a bogyót, akkor nem véd. Havi 1 kis csúszás megengedett, HA megfelelő időben pótolod.

2013. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megeshet
2013. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól értelmezted késett és nem szedtem be és együtt voltam párommal de aztán megjött.....ezért nem értem.
2013. máj. 23. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Így sajnos simán lehetséges, vegyél tesztet.
2013. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tesztelj!
2013. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!