Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hagyjam abba a fogamzásgátlót?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam abba a fogamzásgátlót? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval magasvérnyomás gyanús vagyok sajnos, mennem kell laborba majd kardiológiára.

Most csak enyhe stresszoldót írtak fel nekem, nem tudni van-e szervi bajom.

Most fogyott el a 3. levél foggátlóm. A vizsgálatok idejére +ha kiderül vmi, hagyjam abba a fogamzásgátlót?

A laborba kell mondanom, hogy tabit szedek?


23/L


2013. máj. 23. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel közöld aki orvos hogy szedsz tabit a nevét is és hogy mióta szeded. Nem biztos hogy le kell állnod vele lehet hogy csak át kell váltanod egy másikra. A fogamzásgátló pedig igen okozhat magas vérnyomást. Meg még vagy ezer mellékhatása van. Hogy kinek mi és milyen erősséggel az ember és gyógyszer függő.

23/F

2013. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,mindenképpen jelezd az orvosnak hogy tabit szedsz.Nem biztos hogy le kell állnod vele,ha mégis akkor azt mondai fogják.Szólnod azért is érdemes mert a vérvételnél pár adatot tud befolyásolni,nem biztos hogy azt amiket neked néznek az eredményben de jobb biztosra menni:)23l
2013. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyeztess a nőgyógyászoddal. Nem zárja ki a magas vérnyomás (és a rá felírt gyógyszer) a fogamzásgátló szedését, nekem úgy írt fel a dokim fogamzásgátlót, hogy tudta, már évek óta szedek vérnyomáscsökkentőt és azt mondta, ez nem okoz gondot. De csak a dokid tudhatja, van-e gond!
2013. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :D

Meg volt a labor, jövő hét közepén lesz eredmény. :/

Utána kardiológia, meg elmegyek a nőgyógyászomhoz is, ő úgy is biztos tudja, melyik bogyót szedhetem.

2013. máj. 24. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!