Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma véletlenül két fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma véletlenül két fogamzásgátlót vettem be. Mi a teendő? Hagyjam ki a holnapit vagy a 7 napos szünet legyen majd nyolc napos?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyj ki később egy szemet sem!Ha többet vettél be,lehet,hogy hányni fogsz vagy vérzésed lesz.Kérdezd meg holnap a dokidat mindenképp,de az nem megoldás,hogy a következő napokban kihagysz bármikor is egy szemet.Nem szabad!
2010. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem le van írva a tájékoztatóban. Ha nincs, akkor meg hívd fel a dokid. De 8 napos szünetet nem szabad tartani.
2010. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
holnap vedd be a kovetkezot es folytasd amig el nem fogy a level. igy 1 nappal korabban kezded a szunetet. nem lesz semmi bajod.
2010. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
hogy lehet véletlenül kettőt bevenni?
2010. máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván azt hitte még nem vette be, aztán hirtelen ráeszmélt, hogy hoppá mégis. Mondjuk szerintem is elég ritka az ilyen, feltételezem, hogy a tájékoztató sincs felkészülve erre az esetre. :-)


Egyébként szerintem is: ne hagyj ki semmit! Egy nappal hamarabb vége lesz most a ciklusnak. Addig meg kérdezz meg akár dokit is, bár szerintem ő is ezt fogja mondani. Esetleg megspékelve azzal, hogy abbahagyás környékén használjatok kiegészítő védekezést(gumit), és akkor már tényleg nem lehet gáz.

2010. máj. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, így volt, felébredtem és nagyon kómán bevettem egy szemet majd visszaaludtam és mikor másodszor is felkeltem már nem emlékeztem rá, hogy bevettem az aznapit.

Szexuális életem jelenleg nincs, úgyhogy terhességtől nem kell tartani, a lényeg az lenne, hogy valahogy szeretnék "visszaállni" arra, hogy a gyógyszert napok szerint szedem. (tehát hétfőn a hétfői szemet)

2010. máj. 31. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem visszaállni az már csak az adott levél elfogyása után fog. Akkor majd helyesen kezded meg az újat, addig meg extrán figyelsz a nap eltolódás miatt. :) Bár ha nincs szex, akkor olyan nagy vész emiatt nem lehet.
2010. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!