Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha úgy néz ki hogy híztam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy néz ki hogy híztam egy fogamzásgátló fajtától, akkor ha váltok, a többitől is hízni fogok?

Figyelt kérdés
Tuti hogy a tablettától híztam, ugyanis előtte 46 kiló voltam már 5 éve folyamatosan, most meg mióta 5 hónapja szedem, 52 kiló lettem. Jó, ez nem olyan vészes, de nem szeretnék többet hízni, hallottam rémtörténeteket még 30 kilós hízásról is. Mióta szedem állandóan éhes vagyok és sajnos nem túl jó az önkontrollom. Meg nem akarom éhezve leélni az életem. Amúgy Lindynette 20-at szedek, ami ugyebár elég alacsony hormontartalmú. Ha váltanék egy másik fajtára, az ugyanezt váltaná ki belőlem? Vagy van ami másképp működik?
2009. okt. 3. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
én pont ugyanígy jártam a yasminelle-lel és nem törvényszerű hogy más tabitól is hízni fogsz úgyhogy válts, én hüvelygyűrűre fogok.
2009. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 46 kiló voltam, most kezdem a 10. havi adagot, de már 53 kiló vagyok (és 158 cm szóval rohadtul nem előnyös...). Elmentem dokihoz, azt mondta kiír még 3 havi adagot, addig tartsam magam 1500-2000 kcal alatt és ha ígyis hízok, akkor váltunk. Amúgy én Belarát szedek. De szerintem váltás lesz belőle :S
2009. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A probléma nem a gyógyszer fajtája,hanem ahogyan rád és még nagyon sok mindenkire hat. Én is hizok a gyógyszertől ha sokat eszek, s fogyok ha gyakran járok pl szaladni. Az csak tévhit, hogy a tabletta hizlal, csupán az étvágyat növeli meg. És ezt meg kell tanulni kezelni. Én borzasztóan imádok enni, és egyfolytában éhes vagyok, de olyankor vagy lefoglalom magam vmivel, hogy ne gondoljak rá, vagy csak nagyon keveset eszek. Ha minden órában nem tömöd tele magad, hanem csak "csipegetsz", az valamennyire segit.
2009. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Kedves utolsó: szóval akkor azt mondod, van esély a fogyásra? Úgy szeretnék megint 46 kiló lenni :( És nem veszem észre, hogy többet ennék...de úgy néz ki, a hormonok miatt változtatnom kell az étrendemen :(
2009. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Van esély fogyásra, ha rendszeresen edzel, és keveset eszel. Nem kell fogyokurázni, csak arra figyelni, hogy nem szabad maximális, jollakásig enni. Probálj meg kevesebb adaggot enni, és azzal is jól laksz, csak észre kell velni mennyi az elég.
2009. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a lindynettetől híztam el +10 kg formájában. Azóta más gyogyikkal próbálkoztam, azoktól már nem vagyok állandóan éhes, így nem is híztam tovább, viszont nem is tudom leadni...
2009. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!