Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a helyes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a helyes?

Figyelt kérdés
Dokim a Zoely nevű fogamzásgátlót írta fel.Azt mondta,hogy végig szedjem a levelet és utána a 8.napon kezdjem az új levél szedését.Az elsőt végig is szedtem és elkezdtem a szünetet.Megvolt 1 nap szünet /amikor is megjött/azután olvastam a tájékoztatót,hogy egyből el kell kezdeni a következőlevelet.Hát én ijedtemben el is kezdtem .A második levél után nem jött meg egyáltalán .És most már a harmadik levél közepén tartok.Nem tudom mikor fog megjönni és végül is hogy kell rendesen szedni???Tanácstalan vagyok!!!Segítsetek!!
2013. máj. 21. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Tipp: kérdezd meg a nőgyógyászod.
2013. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Valamit nagyon félre olvastál azon a tájékoztatón. Nézd csak meg még egyszer. Minden levél után kell 7 nap szünet és a 8. napon kell elkezdeni a következőt.
2013. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pain for Pleasure te tudod rosszul, most olvastam a betegtájékoztatót. Neki 28 bogyója van, azoknál a tabiknál, amikor 7 napos szünet kell, ott 21 bogyó van. Szerintem te is azt ismered.

Kérdező, szerintem az orvos mondta rosszul neked. Nézd meg még 1x hogy a betegtájékoztató szerint jól szedted-e! De emellett is fordulj orvoshoz, ha nem jön a vérzés...

2013. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És amúgy kérdező: Nyilván úgy kell szedni, ahogy a betegtájékoztatóban le van írva.
2013. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pain for Pleasure ***** válasza:

Valóban tévedtem, akkor az előző válaszomat ne vedd figyelembe kérdező.

Szerintem még várd meg a harmadik levél végét és ha akkor se jön meg, akkor irány az orvos.

2013. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!