Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem írt fel eseményutánit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem írt fel eseményutánit a nőgyógyász, mert menstruálok. Ez így helyes volt? Még lent

Figyelt kérdés
Barátommal voltam,és elszakadt a gumi,belém élvezett. Most mentstruálok,és mikor elmentünk tablettát felíratni,akkor azt mondta,hogy ilyenkor teljesen szükségtelen,kizárható a terhesség. Tényleg??? Csak mert én eddig úgy tudtam,hogy nagyon kevés az esélye,de megtörténhet ilyenkor is a teherbeesés.
2013. febr. 1. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon - nagyon kevés az esélye. Ezért is felesleges parázni. De ha netán te lennél azon kevesek egyike akinek sikerül így teherbe esni, feljelentheted a dokit és kártérítést követelhetsz...
2013. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Almdudler ***** válasza:
Valóban van némi hibaszázalék, ez tény! De ha belegondolsz, az esemény utáni tabitól megjön a menzeszed, h elkerüld a teherbeesést, ámbár mivel jelen pillanatban amúgy is megvan, így nem sok értelme lenne....
2013. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Laylah ***** válasza:

Pont hét elején jártam én is így. Nekem is megvolt, de nem kérdezte meg, csak a nővérke simán felírta. Én azért beszedtem, biztos ami biztos...

22/L

2013. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem pont az 'akció' közben jött meg...de sajnos elszakadt a gumi,úgyhogy másnap bevettem a tabit,biztos,ami biztos.kb 8 napig véreztem.és kíváncsi vagyok h normálisan fog e megjönni a következkő.9 nap múlva várom
2013. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!