Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmegyek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek fogamzásgátlót íratni, és elmondom melyiket szeretném azt írják fel?

Figyelt kérdés
A Tri -regol tablettáról van valami probléma azon kívül, hogy sok hormont tartalmaz?

2013. jan. 17. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majd a doki eldönti melyiket írja fel. Annak kéne örülnöd minél kevesebb a hormontartalma. Feltéve ha nem akarsz 30 kilót hízni és "szőrösödni". Nem attól nyújt nagyobb védelmet, hogy több hormont tartalmaz.
2013. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, ezt az orvos dönti el.
2013. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem attól függ, de eddig csak ezt a hátrányát olvastam. Nekem a 30 kg is nagyon elférne....

Csak ezt szeretném, mert árba is jó volna, meg nem kell abba hagyni mikor megjön a menszesz, így nem olyan macerás, szerintem.

2013. jan. 17. 15:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Abban mi a macerás, hogy 21 napig szeden aztán 7 napig nem? Én azt vettem észre, hogy a dokik a modernebb, legújabb tablettákat írják fel. Nekem mindegyik a Yadine-t akarta írni (sok költözés miatt elég sok dokim volt), de nekem az nagyon nem jött be elsőre, így mondtam, hogy azt ne, de Lindynette 20 jó volt, nem volt nálam mellékhatása.
2013. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tablettától nem lehet hízni 30 kilót. Szerintem várd meg, hogy megvizsgáljon az orvos, és a NEKED legjobbat írja fel. Szerintem itt nem az árat kéne nézni, mert lehet, hogy ez a tabletta nem megfelelő számodra.
2013. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
élő példa vagyok a 30 kilóra, nem véletlenül írtam... És nem kérem, hogy egy igénytelen zabálógép vagyok mert nemigaz, amint abbahagytam azt a gyógyszert szép lassan le is ment rólam.
2013. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bensdorp ***** válasza:
A gesztagén hormonok egyetlen, közvetett hatása a testsúlyra az étvágy növelése. Vagyis csak az hízik meg fogamzásgátló hatására, aki nem tud ellenállni a megnőtt étvágyának. Aláírom, hogy ez valakinek nehezebb lehet. De a test zsírtartalma kizárólag megnövekedett táplálékbeviteltől tud megnőni - 30 kg-os növekedést pedig csak brutálisan nagy táplálékbevitel képes okozni.
2013. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
pedig hidd el, semmivel nem ettem többet mint előtte vagy akár most. Teljesen felvizesedtem. A sógornőm ugyanígy járt ugyanezzel a gyógyszerrel, csak ő 1 hónap után abbahagyta, akkor ő 8 kilót hízott. Én sajna tovább szedtem.
2013. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bensdorp ***** válasza:
47%
Elhiszem, hogy a gyógyszer miatt éreztétek úgy, hogy többet kell bevinnetek (és hogy nem is tűnt többnek), de biológiailag és fizikailag is lehetetlen úgy hízni, hogy az ember nem növeli a táplálékbevitel:energiafelhasználás arányt.
2013. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Lehet kérni is, hogy mit írjon fel. Csak akkor nem fogja felírni, ha úgy látja, hogy az neked nem tenne jót. De ha semmi kizáró ok nincs, akkor szabadon választhatsz a tabletták közül. (Persze ahhoz szerintem labor vizsgálat kell, hogy tudja, hogy melyik nem tenne jót, és ezt a legtöbb helyen nem végeztetik el.)
2013. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!