Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sensonette 20? Ma kezdtem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sensonette 20? Ma kezdtem el szedni. Fontos, aki sszedi irna? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Ma jott meg ma vettem be az elso gyogyszert. Edzek normalisan etkezek remelm nem fogok hizni. A verzes normalis? A tabi utan 24oraval kialakul a vedelem? Tobb nogyogyasz kulonfeleket mondd. Mi az "igaz"? 24ora vagy az elso level alatt a plusz vedekezes?

2013. jan. 31. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató is írja, hogy ha a menstruáció első napján kezded el szedni, akkor az első naptól véd. Miért írnának rá olyat, ami nem igaz, főleg, hogy ha terhes leszel perelheted őket? Azért ezen gondolkozz el:) Én is ezt szedem, a 3. napon már belém élvezett a párom, nem volt belőle gond, kb két éve szedem, sosem volt vele probléma. Nem híztam, alig görcsölök menzesz alatt, valamint kb 3 napig tart a vérzés. Semmilyen mellékhatása nem volt, én meg vagyok vele elégedve teljesen. :) 19L
2013. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!