Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló jótékony hatásai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló jótékony hatásai és helyes szedése?

Figyelt kérdés

Szóval ma jött meg délben, úgyhogy ma kezdem el. De nagyon görcsölök és hányingerem van, plusz fáradékony,gyenge vagyok. Vettem be B6ot és AlgoFlex M-et. Viszont délutan megyek dolgozni 3ra. Ha most 1kor, vagy 2kor beveszem, hamarabb múlik el a görcs és rosszullét vagy ez hülyeség? Esetleg befolyásolja-e a tabi és az Algof.M. egymást?

Szóval ha most beveszem jobban leszek, vagy felesleges bevenni hamarabb, elég 5kor (ezt jelöltem ki, mert ilyenkor biztosan mindig be tudom venni).

Remélem érthető voltam:-)

22N


2012. nov. 16. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlónak semmilyen jótékony hatása nincs és soha nem is volt.
2012. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen olvasni, kérdést értelmezni nem tudó debil gyökerek kíméljenek..
2012. nov. 16. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát olvasni te sem tudsz különben eltudnád olvasni a betegtájékoztatót.De hát ökör vagy.
2012. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A görcs sajnos nem fog elmúlni tőle. A későbbiekben csökkenhet a menzesz mennyisége és a vele járó fájdalom.
2012. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt tudsz bővebben olvasni az előnyök és hátrányokról. :)

[link]

2012. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 15. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!