Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » KÖZÜLETEK van valaki, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÖZÜLETEK van valaki, aki fogamzásgátló HELYES beszedése mellett teherbe esett? (esteleg írjátok le ha ismerősötöki . )

Figyelt kérdés
Elegem van a guumiból. Sokkal drágább, macerás, stb... Viszont ha a gumi kiszakad, azt észreveszi az ember, és még van esély, ugyebár a 72órás tabival... Viszont ha a fogi gátló mellett baj lesz, nem veszed észre.. egy abortusz viszont nem egy élmény, mivel még semmiképpen se terveznék így 16ésfél évesen babát. Pénzem van és lesz is a bogyóra, szerintetek mi legyen?
2010. márc. 28. 11:18
 1/6 anonim válasza:
77%
Anyukám, 18 évesen. Végülis az nem rendesnek tekinthető, ugyanis beteg volt, és antibiotikumot szedett, amit nem szabad tabi mellett, mert hatástalanítja. Szóval ez nem a fogamzásgátló hibája volt.:)
2010. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

egyik barátnőm és az öccse is így fogant, de ez régen volt. a mostani fogamzásgátlókról ilyet még nem hallottam, de ez nem azt jelenti, hogy lehetetlen, csupán nagyon kicsi az esélye.

javasolni azt tudom, hogy menny el nőgyógyászhoz, ő elvégez majd pár vizsgálatot (vér, vizelet...) és segít kiválasztani a megfelelő gyógyszert. ha rendesen szeded nem valószínű, hogy gond lesz belőle, nekem eddig nem volt, pedig előfordult, hogy kimaradt egy tabi néha =)

19/l

2010. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Be kell tartani az alapvető szabályokat (időben beszedni, figyelni, ha más gyógyszereket is szedned kell betegség miatt, hasmenésnél hányásnál stb) Ha ezeket betartod akkor szerintem igen kicsi az esélye. Amúgy mivel én sem bízom azért teljesen a fog.gátlóban, legtöbbször a megszakítást is alkalmazzuk, pedig tudom hogy fölösleges, de engem megnyugtat :)
2010. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen sztorik 99%-ánál végül kiderül, hogy a falhasználó volt a gyenge láncszem (pl. gyógyszerütközés, "jajj, csak 1 szemet feleljtettem ki, az baj?", mattrészegen kihányta, stb).


A modern gyógyszerek ha megtartod a használati instrukciókat tökéletesen biztonságosak.

2010. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én úgy lettem terhes, és utána vizsgáltak ki rendesen, hogy nem is szedhetek fogamzásgátlót, és 5 évig csak mákom volt, hogy addig nem lettem terhes. Azóta 4 éves a kisfiam.27L
2010. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy barátnőm a fogamzásgátló mellett lett terhes. Ráadásul ikrekkel. Neki a doki azt tanácsolta, mivel elég erős a fog.gátló, így el kell vetetnie. Sajnáltam szegényt!

Azóta van egy tündéri kisfia, de ezt nem fogja soha elfelejteni. :-(

2010. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!