Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ti 17 év alatt milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti 17 év alatt milyen fogamzásgátlót szedtek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen korban leginkább pattanások végett írnak fel fogamzásgátlót.Én Dianne 35-t szedtem,majd talán azt kivonták vagy nem tudom mert helyette Cypromix-et írtak fel,de mint mondtam nekem a bőrproblémák végett:/Egyébként lényegtelen a neve,inkább árban kell szimpatikust találni,már ha az orvos kíváncsi a véleményedre mert ezeket általában nem te választod ki:)átlagban 7-8000Ft körül mozognak,vagy 1-2 olcsóbb de nehéz kifogni...
2013. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Árban kell szimpatikusat találni? Hát nem. Azt kell megtalálni, ami a te szervezetednek, a te hormonháztartásodnak, vérképednek a legmegfelelőbb. Jobb esetben az orvos erre figyelemmel van, viszont ha csak a haszon érdekli, akkor azt írja fel, amelyik gyógyszerforgalmazóval szerződéses kapcsolatban van...

Egyébként pedig 17 év alatt még bőven gyerekcipőben jár a hormonháztartása egy lánynak, nem épp a legjobb döntés felborítani egy rakás hormonnal...

2013. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ocsmány, hogy gyógyszerekkel tömik magukat. Én egy barátnőmnek se hagytam.
2013. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
1-es vagyok,én is épp ezt mondom hogy ilyen fiatalon nem igazán írnak fel,csak mint ilyen esetekben a komolyabb bőrproblémáknál,viszont olyankor nincs mit tenni.Árban pedig épp azt hangsúlyozom hogy nehéz találni egy olyat hogy olcsó legyen és jó is a szervezetnek,mármint nem okoz olyan mellékhatást ami tönkre teszi a szervezetet:)
2013. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen fiatalnak...könyörgöm 17 éves.....inkább vegyek a gumit 700 ftért? Nekem a milligesttől fájt a fejem most jangeet szedek az olcsó is 5000 körül van a három havi. Remélem segítettem:)
2013. máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
bocs félre olvastam. 17 év alatt.. attól mennyivel alatta. 15-16 előtt ne kezdd el, addig még nem is vagy érett lelkileg a szexhez.
2013. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van külön óvodásoknak szánt fogamzásgátló is. Manapság nem is ember, aki még nem szexelt 10 éves koráig.
2013. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Önmegtartóztatást javaslok. Dr. S.M.
2013. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Dumáld rá a pasidat, hogy rántsa ki időben!
2013. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
semmijet. ez még nagyon korai
2013. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!