Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedő lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedő lányok, nők! Milyen gyógyszert szedtek, mennyibe kerül havi szinten és tapasztaltok-e valamilyen negatív mellékhatást (pl. hízás, pattanások)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nuvaring. 10000/3 hó, mellékhatást nem tapasztaltam.
2013. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lindynette 20-at szedtem sokáig. Gond semmi nem volt vele, ára olyan 7000 körül van 3 havi adag.
2013. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 canadafan ***** válasza:
Jasminelle-t szedek már több éve. 7-8 ezer Ft/3 hó az ára. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam, talán néha reggelente minimális émelygést.
2013. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, hogy 3 havi adagot kell egyszerre megvenni. Gondolom akkor kevesebbet nem lehet?
2013. márc. 5. 10:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Van egy havi is, de az úgy drágább... tehát pl. a Nuvaringnél 10e a három havi, 4e az egy havi.
2013. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szedtem Tri-Regolt, Femodent, Lindynettet és Yadinet is, nekem egyiket sem bírta a szervezetem szóval én csak negatív tapasztalatról tudnék beszámolni, méghozzá rengeteg negatívumról, de inkább nem ijesztgetlek feleslegesen, mert lehet hogy neked meg tök jól bírja majd a szervezeted.


Nem drága egyébként, nekem mindegyik 3-4 ezer körül volt, mindenesetre mielőtt elkezdenéd szedni kérj beutalót egy nagy laborvizsgálatra minimum, de ha lelkiismeretes a nőgyógyászod úgy is el fog küldeni:) Vizsgálat nélkül viszont ne fogadd el a receptet mert az nagyon orosz rulett!

2013. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gestomixet szedek, kb 5000 ft 3 hónapra. Nem vettem észre semmi változást. Alacsony a libidóm, de már nem is tudom hogy a tabi miatt, vagy alapból...


De kérlek, ne a mi véleményünkre építs fogamzásgátló választáskor! Mindenkinek máshogy hat. Így annyira értelme sincs a kérdésnek. Mármint, ne szűrj le belőle nagy következtetéseket...

2013. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gestomixet szedek én is, nekem semmi negatív mellékhatása sincs szerencsére eddig (remélem nem is lesz). Hízni se híztam, sőt nekem azóta mióta szedem, szinte nem is volt pattanásom se. Ja az első pár hónapban vettem észre, hogy kicsit nőtt a mellem,bár az nem hiányzott annyira...
2013. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
én a hüvelygyűrűt ajánlom :) 16 évesen kezdtem, direkt ezt kértem, mert nővérem is ezt használta és neki is bevált, a dokim pedig azt mondta semmi akadálya. gondolom tudod hogy az nem megy végig a testeden, hanem helyileg hat ezért jóval kevesebb mellékhatás jelentkezik (nálam szerencsére semmilyen) és nem kell vele törődni sem (néha azért leöblítettem egy kis langyos vízzel) én 3500-ért vettem de volt olyan hely ahol 3900 valamennyi volt 1 hónapra, valószínű gyógyszertárfüggő(?) és nem tudom a hölgyeknek mondták-e a dokijaik, de a tabisat egyáltalán nem ajánlják a rákkeltő hatása miatt (legalább is akihez én járok)
2013. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Symiciát szedek, 6000/3 hónap. Annak ellenére, hogy a neten csak lehúzták nekem semmi mellékhatása nem volt. Az első 1-2 hétben a bevétel után kicsit fájt a fejem, de semmi más extra. Barátom szerint nőtt a mellem,a libidóm pedig nem csökkent. Szóval én csak jót tudok róla mondani
2013. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!