Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót. Így mennyire csökkent a hatékonysága?

Figyelt kérdés
A 7. napi gyógyszer felejtettem el bevenni, és minden nap este 10kor veszem be. A 8. napon (vagyis ma) bevettem a 7. napit délután 4kor (így már túlléptem a 12 órát), és ma pedig este ugyanúgy 10kor a 8. napit. Így kell még további kiegészítő védekezés, vagy nem csökkent még annyit a hatása a gyógyszernek?
2013. máj. 19. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy nem zökkensz ki, de a biztonság kedvéért amíg a levél tart érdemes. Attól függ is függ hogy mióta szeded, ha régóta lehet hogy nem lenne gond, ha nem rég kezdted akkor vészesebb.
2013. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen le van írva a tájékoztatóban, hogy mit kell tenni ilyen esetben. Olvasd el!
2013. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez a 3. megkezdett levelem. Nem tudom, hogy ez még korai szedésnek számít e.
2013. máj. 19. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elolvasnád a betegtájékoztatót?...
2013. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy egész hónapot kihagytam, mert lusta voltam felíratni. Ugyanúgy volt akció, minden ;) nem lett semmi. Te meg itt fosol 1 nap miatt.
2013. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy egész hónapot megúsztál, minek kezdted újra szedni? Nyilván akkor sem lenne semmi bajod, ha soha többet nem védekeznél, ne foss. ;)
2013. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

"Egy egész hónapot kihagytam, mert lusta voltam felíratni. Ugyanúgy volt akció, minden ;) nem lett semmi. "

Nem azért ne lett semmi te nagyon hülye, mert védett a tabletta, hanem azért, mert

1. mázlid volt

2. amúgy is gondjaid vannak (vagy a párodnak) a termékenységgel


Egy tabletta kihagyása esetén is létrejöhet terhesség.

2013. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!