Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem 2 napja be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem 2 napja be venni a fogamzásgátlót, ha ma beveszek egyszerre 3 szemet lehet bajom tőle? 19/L

Figyelt kérdés
Eléggé pörgős napjaim voltak későn értem haza ezért elfelejtettem vasárnap és hétfőn bevenni a tabit, ha a mai szemmel a két kimaradtat is beveszem az gond? Sajnos már arra lettem figyelmes ma hogy menstruációs görcshöz hasonló fájdalmam van.
2013. ápr. 2. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
ne vegyel be egyszerre 3.mat!!
2013. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tájékoztatón eléggé feketén le van írva, hogy tilos utólag többet bevenni.
2013. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ma már csak a mait vedd be! Talán el kellene olvasni a tájékoztatót! És bizony számíts vérzésre, mert nekem már egy kimaradt szem is bekavar, nem hogy kettő!
2013. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, a kimaradt szemet nem szabad pótolni!

Ez a ciklus amúgy meg van lőve, sőt ilyenkor kell a kiegészítő védekezés is, különben könnyen összejöhet egy baba is!

De ahogy már az előttem szólók leírták, a tájékoztatóban minden benne van.

2013. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemi életet nem fogok mostanában élni szerencsére ettől nem kell tartanom. Köszi mindenkinek a választ, csak azért tettem fel a kérést mert nem találtam a gyógyszerem tájékoztatóját sajnos.
2013. ápr. 2. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Draga valaszolok, mi ez az uj nezet, hogy a kimaradt tablettat nem kell potolni?? A legtobb gyogyszer tajekostatojaban is benne van, hogy potolni kell, meg ha ez 2 gyogyszer egyideju bevetelet jelenti.


Nem artana, ha tajekozodnatok egy kicsit. Vagy ne tanacsoljatok butasagokat.


nogyogyaszati asszisztens

2013. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én bevettem a kimaradtakat is édesanyám is azt mondta tegyem azt. De sajnos már van egy kis vérzésem, azt hiszem jobb ha a levél elfogyta után elnézzek a nő dokimhoz.
2013. ápr. 2. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Benne van a tájékoztatóban, igen, hogy ha a védettség megőrzése a cél, tanácsos bevenni a kimaradt bogyókat. De ha itt nem erről van szó, illetve a közeljövőben nem leszel együtt senkivel, akkor tulajdonképp mindegy, hogy ez a hónap már "elúszott". Ha már elindult (volna) a vérzés, szerintem jobb lett volna, ha most megtartod a 7 napos szünetet (a 3 napos kimaradást+4napot), és utáne elkezdhetted volna az új levelet.
2013. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!