Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt a tampon szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt a tampon szex után, de csak hétfőn rendel az orvos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen menstruálok és a barátom nálam aludt tegnap éjjel. Úgy szexeltünk, hogy bennem volt a tampon, de annyira mélyen felment, hogy nem tudom kiszedni. Az orvos csak hétfőn rendel. Mi a teendő ilyenkor? Teljesen kétségbe vagyok esve...
2013. máj. 18. 17:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Kiröhögtem magam, köszi
2013. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Guggolj le, és csinálj úgy, mintha kakilnál. Ettől kijjebb csúszik és ki lehet venni.

Ha nem megy, akkor mindenképpen az ügyeletre kell menni.

Már így is nagyon sokáig volt bent.


A másik részéhez meg a dolognak:

1. Menzesz alatt nem szexelünk. Baromira nem egészséges a menstruációs váladékot egy pénisszel visszatuszkolni. Ha ennyire nem bírjátok ki szex nélkül, akkor csiklóizgatás és kész.


2. Főleg nem szexelünk tamponnal! Mégis hogy jutott ez eszedbe? Komolyan mondom, az eszem megáll....

2013. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Undorito, hogy masok segitseg helyett rossz erzest okoznak.
2015. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!