Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt a tampon szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt a tampon szex után, de csak hétfőn rendel az orvos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen menstruálok és a barátom nálam aludt tegnap éjjel. Úgy szexeltünk, hogy bennem volt a tampon, de annyira mélyen felment, hogy nem tudom kiszedni. Az orvos csak hétfőn rendel. Mi a teendő ilyenkor? Teljesen kétségbe vagyok esve...
2013. máj. 18. 17:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet az van ebben a pillanatban is,na őket értesítsd/keresd fel.
2013. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

ügyelet, azonnal.


Este fél 6 van. Ember észnél vagy? Előző éjszaka történt.Közel 12 óra..

2013. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Lehetsz is.

Ha feltoltad a hüvelyedben, akkor jó eséllyel elfertőződhet a tampontól. Legrosszabb esetben meddő leszel.


Ennyi észt egy embernek.


Bár ennél már csak az durvább eset (hogy vigasztaljalak is), amikor egy nő azzal kereste fel a nődokit, hogy büdös a nemiszerve. Hát kiderült, hogy ő tamponról azt hitte, hogy 1x felteszi és ennyi. Kb félévig ott volt a lába között.

2013. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

De azt hogy? A pasid hogyan nem vette észre? És te miért nem szóltál neki hogy bent van a tampon?

23/F

2013. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%
mi is szexeltünk már így és nekem is feltolta egyszer eléggé és próbáld meg kipiszkálni nekem sikerült csak ügyes ujjak kellenek hozzá én nem mennék ilyennel orvoshoz megpróbálnám kiszedni.
2013. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, tudta és látta is, hogy mi a helyzet. Csak annyira elkapott a hév minket, hogy aztán nem is foglalkoztunk vele.
2013. máj. 18. 17:40
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Így jár, aki tamponnal szexel. El sem tudom képzelni két dolog hogy fér meg ott egyszerre. Mid van neked, templomkapud? Vagy neki van morzsányi?
2013. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

Süket duma! Hétfőn ünnep van, egyetlen orvos sem rendel!

De a barátod kiszedheti belőled!

Vagy én!

2013. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet. Most.
2013. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Milyen templomkapu? Úristen... Ezekszerint fogalmad sincs, hogy hogyan is van fent a tampon. Hiába hatolt belém, a pénisze nem a tampon mellé megy, hanem a tampont feljebbdugta...
2013. máj. 18. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!