Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt a tampon szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt a tampon szex után, de csak hétfőn rendel az orvos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen menstruálok és a barátom nálam aludt tegnap éjjel. Úgy szexeltünk, hogy bennem volt a tampon, de annyira mélyen felment, hogy nem tudom kiszedni. Az orvos csak hétfőn rendel. Mi a teendő ilyenkor? Teljesen kétségbe vagyok esve...
2013. máj. 18. 17:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
de komolyan próbáld már meg kiszedni!! keresd meg a zsinórt és utána már egyszerű kihúzni vagy forgasd el én így csináltam ,nem kell oda orvos pedig nekem annyira fent volt h épp a végét értem el a középső ujjammal de sikerült kiszednem.
2013. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne, ha most a buszon megpróbálná kiszedni.
2013. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Handsome J. ***** válasza:
61%
Avagy hívd fel a sokeszű pasidat, hogy pecázza ki onnan. ha szerencsétek van megint elragad a hév és simán feltúr könyékig sok sikert kívánok hozzá. amúgy meg elég gáz, hogy nincs önálló döntésed és idegeneket kérdezgetsz az intim problémáidról. biztos a nevelés hiánya teszi uh nem is mondom neked, hogy ezt anyukáddal old meg biztos sokat törődik veled.
2013. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Mr. Tökéletes, elnézést kérek. Nem tudtam, hogy te akkora sztár vagy, hogy még sohasem követtél el hibát az életedben. Hülyeség volt, felelőtlenség volt, megbántam. Amúgy meg ez az oldal arra van, hogy segítsünk a másikon és hasznos tanácsot adjunk neki.
2013. máj. 18. 18:08
 25/33 A kérdező kommentje:
Anyám meg nem él velünk, apámmal meg nem fogom ezt megbeszélni, de gondolom ez érthető. Könnyű úgy osztanod az észt, hogy fingod sincs az életemről.
2013. máj. 18. 18:09
 26/33 A kérdező kommentje:
Szemöldökcsipesszel tudam kiszedni.
2013. máj. 18. 18:23
 27/33 Handsome J. ***** válasza:
Ha már hülye voltál, ne várd el, hogy a forumon résztvevők huzzák ki belőled, old meg vagy húzza ki a pasid nem nagy történet.
2013. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Azért nézzen meg a nődoki, nehogy valami baj legyen.

A méhszájad nem fájt, mikor szexeltetek?

Az szerintem minimum sérült.

2013. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ez nem felelőtlen ,simán szexelek a pasimmal tamponnal csak ügyelünk rá ,hogy ki is jöjjön nincs ebben semmi amiért hülye lenne vagy felelőtlen egyébként az én orvosom egy csajból 8 db tampont húzott ki mert azt hitte felszívódik tehát az ezerszer hülyébb azt megérteném ,hogy elítélitek de egy ilyenért...
2013. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy havi 4-5-6 napot hogy az istenbe nem lehet kibírni szex nélkül? De most komolyan... Ezen kívül van kb. 25 nap, amikor éjjel-nappal orrba-szájba mehet a menet, nem vagyunk állatok, könyörgöm... Vagy oké, ha már valaki végképp nem bírja, van gusztusa hozzá és nem érdeklik az esetleges következmények, az szexeljen, de legalább azt a nyamvadt tampont húzza ki, nem tart semeddig!
2013. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!