Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz az hogy a lyndinette 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a lyndinette 20 fogamzásgátló érzéstelenítő hatással rendelkezik?

Figyelt kérdés
Mert 6 hónapja szedem és azóta nem érzem a barátommal az együttlétet. (gomba, felfázás kizárva). Lehet-e olyan hatása a fogamzásgátló gyógyszereknek ami ezt a tünetet váltja ki?
2009. okt. 2. 16:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igen kívánom nagyon is de a gyógyszer óta semmit nem érzek és és már vagy fél éve nem is mentem el. tudom hogy nagyon gáz de nem tudok mit tenni. teljesen tanácstalan vagyok:(
2009. okt. 6. 22:15
 12/14 A kérdező kommentje:
de most abbahagytam
2009. okt. 6. 22:15
 13/14 anonim ***** válasza:
én vagyok aki kérdezte h miért nem hagyjátok akkor abba. Hát,sztem pont a lényege veszik el így a dolognak,az élvezet!! Pont amiért szeditek a tabit. Mért nem használtok kúpot és megszakitást? Az úgy nagyon biztonságos. Én már 8 éve így védekezek. Vagyik az aktud nagy részét gumi nélkül kúppal,csak akkor rakjuk fel a gumit mielőtt elmegy. És így remek. Ráadásul nincs gond a vágyammal se...:)
2009. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem a 18:25 ös macerás, megöli a hangulatot :-/ Tudom hogy a testünk nem játék de szerintem próbálkozni kell más tablettákkal is, már van annyi mint csillag az égen... hátha valamelyiknek nem lesz ez a hatása:)
2010. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!